Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w naszej archidiecezji świecenia diakonatu. Otaczamy modlitwą nowo wyświęconych diakonów.

Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

W środę na godz. 17.15 zapraszamy Rodziców i Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. Bezpośrednio po Mszy św. spotkanie z rodzicami kandydatów do Bierzmowania z klas 8.
W sobotę w Bazylice Archikatedralnej w Przemyślu święcenia prezbiteratu. Otaczamy modlitwą kandydatów do święceń.
W niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego– kończy się okres wielkanocny. 
Do sprzątania kościoła w sobotę prosimy parafian z ul. Legionów z domów prywatnych i kamienic.  Dziękujemy za dyżury z ubiegłego tygodnia.
   Osoby, które chciałyby przekazać 1 %podatku na naszą Parafię i skorzystać z pomocy w rozliczeniu proszone są o pozostawienie rozliczeń za 2019 i 2018 rok wraz z numerem telefonu w księgarni Św. Maksymiliana. Termin rozliczeń przedłużony jest do 31 maja 2020. KRS 0000296159.

   OD PONIEDZIAŁKU RUSZAMY ZE ŚWIETLICĄ Zapraszamy od 10.00 do 18.00. Wytyczne w związku z trwającą epidemią na www. krolowajaropslaw.pl

ZAPROSZENIE Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w wigilię Dnia Pięćdziesiątnicy, gdy obietnica Chrystusa została spełniona i Duch Święty napełnił Apostołów swoją świętą obecnością. Wspólnie będziemy prosić o dary Ducha Świętego, o odnowienie charyzmatów i o nasze uświęcenie. Rozpoczniemy Nieszporami – modlitwą Kościoła, a następnie przed Najświętszym Sakramentem, otworzymy nasze serca na pełnię duchowych darów. Po błogosławieństwie, respektując przepisy bezpieczeństwa, będziemy mogli skorzystać z modlitwy wstawienniczej. Czuwanie zakończymy Eucharystią.  Ks. Paweł Serwański