Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary na modernizację naszej Świątyni – ostatnia taca i przelewy to łącznie 14.432,03 zł.

 Dziś składka na parafie potrzebujące pomocy.

Jutro setna rocznica urodzin św. Jana Pawła uczcijmy to wydarzenie i wywieśmy flagi.
Adoracja w tym dniu nie w kaplicy ale w kościele. Przyjdźmy całymi rodzinami i oddajmy się Ojcu św. Czekamy na wpisy Dzieci Komunijnych,  przed Bierzmowaniem. Zamieszczając swoją intencję wpiszmy się do księgi pamiątkowej. Wieczorem  po Mszy św. zapraszamy na wieczór pamięci o Janie Pawle II.
                         

   W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje (Dni Krzyżowe).|

   Grupa modlitewna św. Ojca Pio zaprasza każdego 23-go miesiąca o godz.17.30 na różaniec i Mszę św. W kaplicy na plebani można składać prośby i podziękowania do św. Ojca Pio.   

   W poniedziałek o godz.16.30 w kaplicy spotkanie Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym. Prosimy założyć maseczki i rękawiczki.

   W środę rocznica święceń  ks. Bp. Stanisława Jamrozka.

   W czwartek rocznica ingresu ks. abp. Adama Szala do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu.

W czwartki od godz. 17.15 do 19.30 duchowe przygotowanie dzieci do I Komunii Świętej.  Prosimy, aby dzieci przyszły do kościoła lub połączyły się przez transmisję on-line. WWW.KROLOWAJAROSLAW.PL

   W piątek początek nowenny przed Uroczystości Zesłania Ducha Świętego.

Do sprzątania kościoła w sobotę prosimy parafian z ul. Legionów bl. 24. Dziękujemy za dyżury z ubiegłego tygodnia.

W niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w naszej  diecezji święcenia diakonatu. Otaczamy modlitwą kandydatów do święceń.

   Osoby, które chciałyby przekazać 1 % podatku na naszą Parafię i skorzystać z pomocy w rozliczeniu proszone są o pozostawienie rozliczeń za 2019 i 2018 rok wraz z numerem telefonu w księgarni Św. Maksymiliana. Termin rozliczeń przedłużony jest do 31 maja 2020. KRS 0000296159.

   Burmistrz Miasta Jarosławia zaprasza do udziału w 7 edycji Jarosławskiego Budżetu Obywatelskiego. Do 24 maja można zgłaszać projekty obywatelskie, nie tylko o charakterze inwestycyjnym. To bardzo dobra okazja, by zrealizować własne pomysły i wspólnie zdecydować na co przeznaczyć pulę aż miliona złotych z budżetu miasta. Szczegóły na miejskiej stronie internetowej www.jaroslaw.pl

Zachęcamy uczniów szkół podstawowych miasta Jarosławia do udziału w konkursie pod nazwą „LIST do świętego” . Upamiętniający  100. rocznicę urodzin Jana Pawła II. Więcej informacji w naszej gazetce oraz na stronie www.mok-jar.pl.