Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, którą rozpoczynamy  Tydzień  Modlitw  o  powołania  do służby  w  Kościele.  Są  to  jednocześnie  kolejne Kwartalne Dni Modlitw. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek na cele Caritas. Zebrano 1.332,35 zł.

Za tydzień 2. niedziela miesiąca taca przeznaczona będzie na modernizację naszej świątyni.

W środę na Mszy św. o godz. 18 spotkanie dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych.

W  czwartek  Msza  św.  za  członków  Dzieła Pomocy Powołaniom.

W piątek uroczystość św. Stanisława, biskupa I męczennika, patrona Polski -dzień imienin bp. Stanisława Jamrozka. Osobę solenizanta otaczamy naszą modlitwą. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca.

Do sprzątania kościoła w sobotę prosimy parafian z ul. Legionów bl. 20 kl. 4 i 5. Dziękujemy za dyżury z ubiegłego tygodnia.

W Bazylice  Archikatedralnej  w Przemyślu, w sobotę, 2 maja odbyły się święcenia biskupie ks.prał. Krzysztofa Chudzio, który został biskupem  pomocniczym  Archidiecezji  Przemyskiej. Otaczamy  Biskupa  gorącą  modlitwą,  prosząc o dary Ducha Świętego, by owocnie mógł wypełnić nowe obowiązki pasterskie.

Osoby, które chciałyby przekazać 1 % podatku na naszą Parafię i skorzystać z pomocy w rozliczeniu proszone są o pozostawienie rozliczeń za 2019 i 2018 rok wraz z numerem telefonu w księgarni Św. Maksymiliana. Termin rozliczeń przedłużony jest do 31 maja 2020. KRS 0000296159.