Chrystus zmartwychwstał! Alleluja! Prawdziwie zmartwychwstał! Alleluja! Tą radosną nowiną chcemy podzielić się z Wami, drodzy Bracia i Siostry, w dzień zmartwychwstania Pana. Wszystkim, życzymy pełnych radości i pokoju Świąt Wielkanocnych! Niech wiara
w Jezusa Zmartwychwstałego, który zwyciężył śmierć będzie dla Nas źródłem nadziei i zaufania Bogu, dla którego wszystko jest możliwe!


Do życzeń dołączamy też gorące podziękowania dla tych, którzy w tym trudnym okresie, nie mogąc przychodzić na Mszę św., ofiary przeznaczone na tacę i na modernizację naszej świątyni przekazują na konta bankowe naszej Parafii. Natomiast dla tych, którzy chcieliby wesprzeć utrzymanie naszej świątyni podajemy nr konta bankowego:
KONTO OGÓLNE 54 9096 0004 2001 0000 1889 0001
MODERNIZACJA 27 9096 0004 2001 0000 1889 0002


Dziś można zyskać odpust za uczestnictwo przez radio i telewizję w błogosławieństwie Urbi et Orbi.


Siostry i Bracia– Przeżywajmy tegoroczne Święta Wielkanocne w szczególnej bliskości z Jezusem Miłosiernym. Łączmy się codziennie nie tylko w odmawianiu Różańca Świętego, ale w Nowennie do Bożego Miłosierdzia, którą będziemy transmitować o godz. 15.00 z naszego kościoła.


Rozpoczyna się Oktawa Wielkanocy– przedłużenie świętowania Zmartwychwstania Chrystusa.
W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.


Za tydzień składka do puszek na potrzeby Caritas.


Do sprzątania kościoła w sobotę prosimy parafian z ul. Poniatowskiego bl. 21 i 35. Dziękujemy za dyżury z ubiegłego tygodnia.