Spowiedź w naszym kościele jest możliwa tylko i wyłącznie o umówionej godzinie. Wszyscy, którzy chcą się wyspowiadać muszą wcześniej zadzwonić i zapisać się na konkretną godzinę. Podajemy nr tel. 882 324 158. Księża będą spowiadać w pomieszczeniach kościelnych po obu stronach wejścia oraz gdy zajadzie potrzeba w zakrystii, obok ołtarza głównego, w świetlicy i kancelarii do Wielkiej Środy włącznie. Nie odkładajmy spowiedzi na ostatnią chwilę. Traktujmy wszystkie rozporządzenia nie jako karę, ale jako środki zapobiegawcze przed groźnym wirusem.  Plan graficzny miejsca spowiedzi będzie zamieszczony na tablicy ogłoszeń i na drzwiach kościelnych. Można zapisywać się do spowiedzi po 5 osób na Msze św. zarówno w tygodniu jak i w niedzielę.

Wobec wielkiego niebezpieczeństwa odwołujemy wizytę Pierwszopiątkową. Można prosić kapłana z wizytą tylko w niebezpieczeństwie śmierci.

Możemy uczestniczyć we Mszach św. oraz w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach On Line za pomocą naszej strony internetowej w ustalonych wcześniej godzinach.  

W sobotę do sprzątania kościoła prosimy parafian z ul.3-go Maja z kamienic i domów prywatnych. Dziękujemy za dyżury z ubiegłego tygodnia.

Za tydzień Niedziela Palmowa. Korzystajmy z mediów katolickich oraz łączmy się z naszym kościołem w wyznaczonych godzinach. Krzyże kościelne od Niedzieli Palmowej będą zasłonięte.

W księgarni do nabycia baranki i paschaliki na stół świąteczny. Wszelkie ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na  Caritas.  

Od poniedziałku do soboty w naszym kościele o godz. 20.30 Różaniec przed Najświętszym Sakramentem. Będziemy się modlić O ZAPRZESTANIE ROZPRZESTRZENIANIA SIĘ EPIDEMII KORONAWIRUSA oraz za wszystkich zarażonych tym wirusem.