Od poniedziałku do soboty w naszym kościele o godz. 20.30   Różaniec przed Najświętszym Sakramentem. Będziemy się modlić o ZAPRZESTANIE ROZPRZESTRZENIANIA SIĘ EPIDEMII KORONAWIRUSA oraz za wszystkich zarażonych tym wirusem. Wszystkich prosimy o duchową łączność.

   W poniedziałek Grupa modlitewna św. Ojca Pio zaprasza na różaniec o godz. 17.30 oraz Msze św. wieczorna podczas której na ołtarzy został założone prośby i podziękowania
dla św. Ojca Pio.       

   W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego—Dzień Świętości Życia. Modlimy się
o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci.  Dodatkowa Msza św. o godz. 9.30.

   W sobotę do sprzątania kościoła prosimy parafian z os. 3-go Maja blok 48. Dziękujemy za dyżury z ubiegłego tygodnia.

   W nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu na letni ( z 2.00 na 3.00)

   W księgarni do nabycia baranki i paschaliki na stół świąteczny. Wszelkie ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na Caritas.    

   Ponownie uruchomiliśmy w naszej parafii transmisje internetowe Mszy świętych. W niedzielę będzie można obejrzeć przez Internet z Gorzkie Żale. Transmisję można obejrzeć na naszej stronie internetowej  WWW.KROLOWAJAROSLAW.PL .

   Osoby, które chciałby przekazać 1 % podatku na naszą Parafię i skorzystać z pomocy w rozliczeniu proszone są o pozostawienie rozliczeń za 2019 i 2018 rok wraz z numerem telefonu w księgarni Św. Maksymiliana.    W związku z ogłoszonym przez Rząd zagrożeniem epidemicznym w sytuacji, gdyby było w kościele więc niż 50 osób wprowadzamy równolegle drugą,  a jak trzeba to i trzecią Mszę św.