W związku z ogłoszonym przez Rząd zagrożeniem epidemicznym w dzisiejszą niedzielę, jeśli zajdzie taka potrzeba, w naszej Parafii będą odprawiane dodatkowe Msze św. w dolnym kościele o godz.: 9,30, 11-ej, 12.15 i 16-ej oraz w kaplicy na plebani o godz. 11-ej i 12.15. Odwołujemy Gorzkie Żale, zamiast nich wprowadzamy dodatkową Mszę św. o godz.15.00. Adoracja w Kaplicy na plebanii codziennie od godz. 7.30 do 17.15 w intencji o Bożą mądrość i pokój serca.

   Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na modernizację naszej świątyni. Ostatnia taca i wpłaty bankowe to łącznie 19.088,52 zł i 5 funtów brytyjskich. Dziś po Mszach św. ofiarą do puszek wspieramy misje.

      Droga Krzyżowa w piątek  o 8.00, 16.00, 17.30 i 19.30.

   W czwartek Uroczystość św. Józefa – Oblubieńca NMP. To dzień imienin ks. Abpa Seniora Józefa  oraz Ojca św. seniora Benedykta XVI Wszystkich solenizantów polecamy w modlitwie.

   W sobotę do sprzątania kościoła prosimy parafian z os. 3-go Maja blok 44 i 46. Dziękujemy za dyżury z ubiegłego tygodnia.

   Przy Parafii pw. Bożego Ciała w Jarosławiu działa Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące. Zachęcamy uczniów klasy 8 szkoły podstawowej i ich rodziców do zapoznania się i skorzystania z ciekawej oferty edukacyjno-wychowawczej tej szkoły. Więcej informacji znajduje się na plakacie i stronie www.katolik-jaroslaw.pl.

   Grupa modlitewna św. Ojca Pio zaprasza do składania próśb i podziękowań do skarbonek koło figury św. Ojca Pio. Intencje te będą złożone na ołtarzu podczas Mszy św. 24 marca o godz.18.00.

   W księgarni do nabycia baranki i paschaliki na stół świąteczny. Wszelkie ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na  Caritas.     

   Osoby, które chciałby przekazać 1 % podatku na naszą Parafię i skorzystać z pomocy w rozliczeniu proszone są o pozostawienie rozliczeń za 2019 i 2018 rok wraz z numerem telefonu w księgarni Św. Maksymiliana. KRS 0000296159.