W dzisiejszą II niedzielę miesiąca wspieramy nasza modernizację. Wielkie Bóg zapłać za każdy dar zarówno duchowy jak i  materialny. Natomiast za tydzień zbiórka do puszek na misje.

   Dziś Dzień Kobiet – wszystkie Panie zawierzamy w opiekę Matki Najświętszej.

   We wtorek o 16.30 spotkanie dla ministrantów, a w czwartek po Mszy wieczornej dla lektorów.

Od wtoreku zaczynamy Nowennę przed Uroczystością  św. Józefa. Będziemy ją odprawiać i po każdej Mszy św.

   W tym tygodniu odbędą się spotkania formacyjne dla kandydatów do bierzmowania: w poniedziałek klasa 6., we wtorek klasa 7., a w środę klasa 8. Spotkania rozpoczynają się o 17.30 w salce parafialnej. Jednocześnie we środę na Mszę wieczorną zapraszamy rodziców klasy 8. a po niej na spotkanie organizacyjne przed bierzmowaniem.

   W piątki Wielkiego Postu dodatkowa Msza św. poranna o 7.30, a po niej Droga Krzyżowa. Kolejne Drogi Krzyżowe o 16.00 dla dzieci, o 17.30 i o 19.30.

   Do najbliższego piątku można się zapisać na SMAP – w księgarni św. Maksymiliana.

   W najbliższy piątek w naszym kościele od godz. 9.00 odbędą się rekolekcje dla młodzieży szkół średnich. Rekolekcje poprowadzi ks. Mateusz Rutkowski wraz z Sebastianem Ciepielą, który złoży świadectwo działania Pana Boga w jego życiu.

   Przy ołtarzu Jezusa Miłosiernego są wystawione kosze na produkty żywnościowe i środki chemiczne dla potrzebujących z naszej Parafii. Niech nasz dar dla potrzebujących stanie się wypełnieniem jałmużny wielkopostnej.

   Zapraszamy na rekolekcje małżeńskie w naszej Parafii. Szczegóły na stronie internetowej i Facebook-u naszej Parafii.

   W sobotę do sprzątania kościoła prosimy parafian z os. 3-go Maja blok 37 kl. 1,2,3 i 4. Dziękujemy za dyżury z ubiegłego tygodnia.

   Przy Parafii pw. Bożego Ciała w Jarosławiu działa Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące. Zachęcamy uczniów klasy 8 szkoły podstawowej i ich rodziców do zapoznania się i skorzystania z ciekawej oferty edukacyjno-wychowawczej tej szkoły. W dniu 20 marca od godz. 9 społeczność szkoły zaprasza na dzień otwarty. Więcej informacji znajduje się na plakacie i stronie www.katolik-jaroslaw.pl.