Dzisiejsza składka na WSD, a za dwa tygodnie do puszek na Misje Ad Gentes.

We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Stowarzyszenia Rodzin i Akcji Katolickiej.

Również we wtorek zapraszamy Rodziców i dzieci przygotowujące się do Pierwszej komunii św. na godz. 17.30

W tym tygodniu wypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. W piątek odwiedzimy chorych. Spowiedź św. od godz. 17.00. W sobotę Różaniec fatimski o godz. 17.00.

W piątek po Mszy św.  o godz. 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa, a o  19.30 Droga Krzyżowa z fragmentami  filmu PASJA.

W sobotę do sprzątania kościoła prosimy parafian z os. 3-go Maja blok 35 kl. 3 i 4. Dziękujemy za dyżury z ubiegłego tygodnia.

W przyszłą niedziele z okazji święta, modlimy się w intencji wszystkich kobiet.

Zapraszamy młodzież na SMAP, który w tym roku odbędzie się w dniach 3- 5 kwietnia 2020 w Błażowej.  Obowiązkowe spotkania przed wyjazdem 16 i 23 marca 2020. Zapisy w księgarni św. Maksymiliana.  

W Wielkim Poście Droga krzyżowa w naszej Parafii będzie odprawiana w każdy piątek w następujących godzinach: pierwsza o godz. 8.00 rano, po dodatkowej wielkopostnej Mszy św. o godz. 7.30. Druga, dedykowana dla dzieci jak i całych rodzin o godz. 16.00, trzecia o godz. 17.30 i czwarta o godz. 19.00. Znajdźmy czas na rozważanie tego szczególnego nabożeństwa.

Gorzkie Żale połączone z Koronką do Bożego Miłosierdzia będziemy odprawiać o godz. 15.00. Trwa zbiórka sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Oferujemy pomoc w transporcie. Oddając sprzęt pomagamy Misjom świętym