Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary na modernizację naszej świątyni. Ostatnia taca i przelewy to łącznie 23.648,81 zł.płać!  

   W poniedziałek spotkanie Szkaplerzne po Koronce do Bożego Miłosierdzia w Kaplicy. Natomiast o 16.30 spotkanie Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym.

   W każdy poniedziałek od godz. 16.30, pomagamy w rozliczaniu PIT, tym którzy będą chcieli przekazać 1 % podatku na nasze Stowarzyszenie. Prosimy wziąć ze sobą zeszłoroczne rozliczenie PIT lub dokładną kwotę przychodu uzyskanego w ubiegłym roku – informacje te będą niezbędne do wysłania zeznania drogą elektroniczną.

   W sobotę święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. Zachęcamy do modlitwy za Ojca Świętego.

   Do sprzątania kościoła prośmy parafian z os. 3-go Maja blok 8 i 10. Dziękujemy za dyżury
z ubiegłego tygodnia.

   Pamiętajmy o codziennej modlitwie za powołanych do służby w Kościele – o odwagę świadectwa. Zapraszamy wszystkie Rodziny na jednodniową KARNAWAŁOWĄ pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Niezawodnej Nadziei w Jamnej. Wyjazd w sobotę 22.02. o godz. 7.00 rano z placu kościelnego. Szczegóły w księgarni.

   Od jutra zachęcamy do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Przychody z akcji wspomogą zakup nowoczesnych Inkubatorów do Szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce prowadzonego przez Siostry Orionistki oraz Akcję „Wyprawka dla dzieci” prowadzą w Kamerunie przez Siostry Pallotynki.  Zbiórka zakończy się do 19 marca 2020 roku.  

Osoby, które chciałby wziąć udział w beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego, która odbędzie się 7 czerwca 2020 r. o godz. 12.00 na Placu Józefa Piłsudskiego w Warszawie, mogą zgłosić się do księgarni w celu rezerwacji miejsc.  Można też zgłaszać zapotrzebowanie na kartę parkingową. �64{$7E�E V