Dziś II Niedziela Miesiąca – tradycyjnie wspieramy duchowo i materialnie naszą świątynię.

   We wtorek we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes Światowy Dzień Chorego. Przyjdźmy w tym dniu na różaniec o 17.a następnie na Msza św. 18.00  z modlitwą o uzdrowienie. Będziemy udzielać Sakramentu Namaszczenia Chorych.  

W najbliższą środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w naszym kościele będzie transmitowana przez Radio Fara. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy w ostatnią niedzielę złożyli ofiarę na Katolicką Rozgłośnię Radio Fara. Wolontariusze, którym również bardzo dziękujemy zebrali łącznie 3986,99 zł. Bóg zapłać. Radio nie prowadzi działalności komercyjnej, utrzymuje się tylko i wyłącznie z ofiar wiernych.

W piątek święto świętych Cyryla i Metodego – patronów Europy. Modlimy się za nasz kontynent.

   W tym tygodniu odbędą się spotkania formacyjne dla kandydatów do bierzmowania: w poniedziałek klas 6, we wtorek klasa 7 a w czwartek klasa 8. Spotkania rozpoczną się o 17.30 w salce parafialnej. Kandydaci przynoszą ze sobą obrazki z rorat.

   W księgarni trwają zapisy na pielgrzymkę do Grecji oraz do Włoch. Szczegóły na plakatach i na stornie internetowej.

   Do  sprzątania kościoła prośmy parafian z os. Kalinki blok 6. Dziękujemy za dyżury z ubiegłego tygodnia.

W poniedziałki, począwszy od 17 lutego, pomagamy w rozliczaniu PIT, tym którzy będą chcieli przekazać 1 %podatku na nasza Parafię.

   Przypominamy o naszej parafialnej „SZAFIE DLA POTRZEBUJĄCYCH”. Odzież czystą, zdatną do użytku można oddać dla potrzebujących w każdy wtorek w godzinie Miłosierdzia oraz po wtorkowej wieczornej Mszy Św.       Potrzebujący również mogą przeglądać i odbierać rzeczy nie tylko w wyżej wymienionym czasie, ale także w pozostałe dni – należy się wówczas zgłosić do naszej Kawiarenki.

Dziś dzień otwarty w szkole podstawowej nr im. św. Królowej Jadwigi, a za tydzień u Sióstr Niepokalanek.

Polecamy naszą gazetkę w której min kalendarium wydarzeń na najbliższe miesiące.