Dziś Święto Ofiarowania Pańskiego a zarazem dzień życia konsekrowanego – składamy najlepsze życzenia naszym Drogim Siostrom.

   Przez całą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii Radio Fara. Po każdej Mszy św. będziemy mogli wesprzeć Radio, które pod nazwa Ave Maria powstało w naszej parafii.

   Dziś po Mszy św. o godz.16.00 w naszym kościele Uroczysty Koncert Kolęd w wykonaniu chóru i solistów Zespołu Szkół Muzycznych w Jarosławiu.

   Jutro wspominamy św. Błażeja—poświęcenie jabłek, a we środę św. Agatę—poświecenie soli
i chleba.

   We wtorek spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych o godz. 18.00.

   W I czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne, a po Mszy wieńczonej spotkanie Działa Pomocy Powołaniom w kaplicy.

   W I piątek miesiąca spowiedź od 17.00. Po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i adoracja do godz. 20.00.

   Do sprzątania kościoła prosimy parafian z os. Kalinki blok 1 kl. 1,2,3,4. Dziękujemy za dyżury z ubiegłego tygodnia.

   W zakrystii jak i w księgarni można zgłaszać domy na wizytę duszpasterską. Tych wszystkich, których z jakiś powodów do tej pory jeszcze nie odwiedziliśmy planujemy odwiedzić się z błogosławieństwem kolędowym w najbliższy poniedziałek od godz. 15.30. Można zaprosić Księdza po Kolędzie dzwoniąc na nr tel. 730211617. Bardzo dziękujemy Tym Wszystkim Parafianom, którzy otworzyli drzwi dla Księdza Duszpasterza z błogosławieństwem kolędowym.

   Pamiętajmy o codziennej modlitwie za powołanych do służby w Kościele – by byli solą ziemi i światłem świata.

   Wspólnota Żywej Drogi Krzyżowej, która nie tak dawno zawiązała się w naszej Parafii zaprasza w każdy Pierwszy Piątek na Mszę św. o godz. 7.30, a następnie na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

   Bóg zapłać młodzieży Oazowej za posługę kolędników misyjnych, a wszystkim ofiarodawcom za 800 zł – serdeczne Bóg zapłać.

   Już dziś, z racji planowania urlopów, zapraszamy na pielgrzymkę do Sanktuariów Włoch
w terminie od 1 do 11 sierpnia. Koszt: 290 euro i 900 zł.

   Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 1 w Jarosławiu serdecznie zapraszają naDZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się 9 lutego 2020 w godzinach od 9.30- 13.30. Zapraszamy kandydatów do zerówki i klasy pierwszej wraz z rodzicami.

   Prosimy o przekazywanie 1 % podatku. Dyżury w Kawiarence w każdy poniedziałek. Pierwszy dyżur 17 lutego od godz. 16.30, do tego czasu chętne osoby prosimy o przynoszenie do kawiarenki rozliczenia z ubiegłego roku, prosimy o dołączanie rozliczenia za 2019 rok i numeru telefonu.

   Za tydzień druga niedziela miesiąca. Naszą modlitwą i ofiarą wspieramy prace modernizacyjne w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.