Dziś po Mszy św której przewodniczyć będzie ks. Bp. Stanisław . serdecznie zapraszamy na Jasełka przygotowane przez dzieci i młodzież pod kierownictwem ks. Pawła Serwańskiego. Po Jasełkach spotkanie opłatkowe.

Zmiana tajemnic w styczniu ze wg na dzisiejszy opłatek odbędzie się za tydzień, zwyczajnie na Mszy św. o godz. 9.30.

Dzisiaj składka na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo kredy i kadzidła. Nie będzie Mszy św. o godz. 12.15. W tym dniu modlimy się szczególnie w intencjach misyjnych Kościoła. Składka również na cele Misyjne.

W Jarosławiu, podobnie jak w wielu miastach całej Ojczyzny Orszak Trzech Króli. Wszyscy jesteśmy zaproszeni. Dla każdego przygotowana jest korona i opłatek.

Z kolędą i Bożym Błogosławieństwem w najbliższym czasie odwiedzimy następujące regiony naszej parafii: Jeden kapłan będzie odwiedzał Parafian z osiedla Prośbów, drugi z Reymonta, trzeci bloki przy ul. 3-go Maja i dwóch księży na os. Kopernika – jeden od bl. nr 1 a drugi od bloku nr 5. Domy prywatne planujemy odwiedzać w soboty. Oczywiście Ministranci dzień wcześniej przypomną o Kolędzie.

We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej i Stowarzyszenia Rodzin. Również we wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie osoby, które wybierają się z nami na wyprawę do Zakopanego.

W środę o 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Kartki możemy wrzucać do specjalnej skrzyni albo do skarbonek z tyłu przy filarach.

Na sobotni dyżur prosimy parafian z ul. Gottfrieda blok 3, dziękujemy za dyżury z ubiegłego tygodnia.

Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego. W tym dniu kończy się liturgiczny Okres Bożego Narodzenia chociaż kolędy tradycyjnie śpiewamy do święta Matki Bożej Gromnicznej.

Za tydzień również II niedziela miesiąca – pamiętajmy o naszej modernizacji. Mamy w tym roku wielkie plany i prosimy o wielką solidarność z naszą świątynią.Za wszystko Bóg zapłać!