Dziś na prośbę wielu mieszkańców Jarosławia i TVP3 Rzeszów organizowana jest przed kościołami zbiórka pieniężna, aby pomóc ciężko choremu Damianowi Iwosie. W naszej parafii zbiórka taka została już przeprowadzona.  Zebrali ok. 5 400 Brakuje jeszcze 50 tyś zł.

Dziś Niedziela Świętej Rodziny. O godzinie 16.45 odbędzie się koncert kolęd i pastorałek, przygotowany przez nasze kochane dzieci i młodzież oraz zaprzyjaźnionych muzyków. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na radosne  kolędowanie i uwielbienie Nowonarodzonego Jezusa!

We wtorek zakończenie Starego roku: Msza św. z  Jutrznią o godz. 9.30
i o godz. 17.00. Msza św. z Nieszporami. Po Mszach Św. nabożeństwo którym przeprosimy za grzechy, podziękujemy za wszelkie łaski i poprosimy o nowe błogosławieństwo na Nowy Rok 2020. Warto w tym dniu przyjąć Komunie św.
i z Panem Jezusem rozpocząć Nowy rok 2020.

W Nowy Rok czyli w Uroczystość Bożej Rodzicielki porządek Mszy św. niedzielny.

W niedzielę 5 stycznia na Mszy św. o godz. 12.15 planujemy opłatek parafialny. W tym dniu będziemy gościć bpa Stanisława. W programie jasełka przygotowane przez młodzież i dzieci, wspólne łamanie się opłatkiem, poczęstunek i kolędowanie.

Wizytka duszpasterska przebiega w pięciu regionach. Ul. Przemyska,
os. Kalinki, Poniatowskiego, Legionów i Zielińskiego. Szczegóły na stronie internetowej. Dzień wcześniej ministranci tradycyjnie zapowiadają Kolędę.

W poniedziałek  6 stycznia w Święto Objawienia Pańskiego tradycyjnie o godz. 12.00 wyruszą orszaki Trzech Króli na Rynek. Zapraszamy do udziału w marszu, który wyruszy z kościoła Ojców Franciszkanów – Reformatów.

Do sprzątania prosimy parafian z os. Prośbów 13 kl. 1,2 i bardzo dziękujemy dyżurnym z ubiegłego tygodnia.