Dziś modlitwy dziękczynne za zbiory i modlitwy o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników.

    Taca dzisiejsza przeznaczona jest na modernizację prezbiterium naszego Kościoła. Płytki granitowe już czekają na ogrodzie kościelnym – ruszamy w poniedziałek.

   Za tydzień składka na Archidiecezjalne Radio Fara.

   W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Rodzin i Akcji Katolickiej.

   We wtorek o godz. 17:00 zbiórka ministrantów, zapraszamy również kandydatów na ministrantów. Lektorów zapraszamy również we wtorek na Mszę św. o godz.18.00, po której odbędzie się spotkanie.

   W środę od godz.14.00 w przychodni lekarskiej Profimed przy ul. Poniatowskiego 53 w Jarosławiu, odbędą się badania USG Doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, USG nerek, USG płuc, USG stawów, USG piersi oraz echo serca. Badania są odpłatne. Cena jednego badania to 55 zł. Bliższe informacje w przychodni

   Oaza zaprasza w każdy piątek

– Dzieci Boże od godz. 16.00 w Salce Oazowej przy naszej parafii

– Młodzież od godz. 17.00 w Salce Oazowej przy naszej parafii

Więcej informacji można uzyskać u katechetów i u księdza Pawła Storka

   SCHOLA „CHWALĘ CIEBIE PANIE” przy naszej parafii zaprasza serdecznie dziewczynki i chłopców utalentowanych muzycznie, chcących i lubiących śpiewać na chwałę Pana Boga i ku radości drugiego człowieka w każdą sobotę do „salki parafialnej” na godz. 9.00.

   W sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W tym dniu w łączności z całą nasza Ojczyzną Mszą św. o godz. 18.00 rozpocznie się Droga Krzyżowa ulicami naszej Parafii. Weźmy ze sobą krzyżyk.

   W sobotę rozpocznie się IX Jarmark Benedyktyński.

   W przyszłą niedzielę Mszą Świętą o godz. 12:15 w naszym kościele rozpocznie się Marsz dla Życia i Rodziny.  Szczegóły na plakatach.

   Kandydatów do Pierwszej Komunii i Bierzmowania zapraszamy na Inauguracyjne Spotkanie w dniu
18 września 2019 r. o godz. 17.30 w kościele.

   Grupa Modlitewna Św. Ojca Pio zaprasza czcicieli Św. Ojca Pio na pielgrzymkowy wyjazd do Sanktuarium Ojca Pio do Terliczki koło Rzeszowa. Wyjazd 23.09. po Koronce o godz.15.30. Zapisy i wpłaty 25 zł
w księgarni.

   W dniu 27 września odbędzie się w Krośnie, Archidiecezjalna Pielgrzymka Róż Żywego Różańca. Zapisy w księgarni. Koszt 30 zł.

   Bóg zapłać za sprzątanie kościoła parafianom z Kopernika blok nr 3 klatki: 1,2,3 w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z bloku nr 4 klatka 4,5.

   Mamy jeszcze wolne miejsca na wrześniową wyprawę do Częstochowy. Zachęcamy wszystkich na Spotkanie z Matką i Królową.  Zapraszamy również na jednodniową wyprawę do Lwowa. Szczegóły w księgarni.