Dziś Niedziela Środków Masowego Przekazu. Modlimy się za pracowników mediów.
   Dziś Mszą Świętą o godz. 12:15 rozpoczniemy Marsz dla Życia i Rodziny. Zjednoczmy się we wspólnej modlitwie za rodzinę i uszanowanie świętości życia. Naszą wędrówkę kończymy w jarosławskim Opactwie przy scenie.
   Marszem dla Życia i Rodziny, rozpoczniemy również Triduum przed świętem św. Stanisława Kostki. Następnie w poniedziałek i wtorek zapaszmy na Mszę św. z kazaniem dla dzieci i młodzieży. Po Mszy św. w poniedziałek odbędzie się spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z klasy 7 i 8, a we wtorek dla uczniów klas 6, którzy otrzymają deklaracje wyrażającą chęć przystąpienia do bierzmowania w naszej Parafii oraz dla ich rodziców. Święto św. Stanisława Kostki – 18 września, zgromadzi wszystkie grupy parafialne na wspólnym rozpoczęciu nowego roku formacji. W tym dniu również zapraszamy dzieci z klas trzecich, które przygotowują się do I Komunii św. i ich rodziców na pierwsze spotkanie organizacyjne. 
   Składamy serdeczne podziękowania za ofiary na tacę w ostatnią niedzielę i wpłaty bankowe na modernizację prezbiterium naszej świątyni. Łącznie to 17.385,70 zł. Bóg zapłać!
Dziś składka na Archidiecezjalne Radio Fara.
   W tym tygodniu Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców (Suche Dni Jesienne).
   W poniedziałek po Koronce do Bożego Miłosierdzia spotkanie Bractwa Szkaplerznego, natomiast
o godz. 16.30 spotkanie Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym.
   We wtorek. o godz. 10.00 na   z okazji Światowego Dnia Sybiraka. Msza św. w jarosławskiej kolegiacie
  We wtorek w naszej parafii dzień modlitwy Bractwa św. Michała Archanioła. Przed Najświętszym Sakramentem O godz. 17.30 odmawiamy Część Chwalebną Różańca Świętego.
   W środę święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski oraz młodzieży.
   W czwartek o godz. 7.15 zapraszamy młodzież i dzieci na Mszę Św. szkolną.
   W piątek o 16.00 spotkanie dzieci rocznicowych.
   W piątek spotkanie OAZY i Odnowy w Duchu Świętym rozpocznie się Mszą Św. wieczorną. Zapraszamy wszystkich chętnych do wejścia na drogę formacji w tych wspólnotach.
   W sobotę wyjazd na pielgrzymkę na Jasną Górę o godz. 8.00, a powrót po Apelu Jasnogórskim. Po drodze wstępujemy do Tyńca.
   W sobotę o 9.00 próba dla scholii.
   Bóg zapłać za sprzątanie kościoła parafianom z Kopernika blok nr 4 klatka 4,5 w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z Kopernika blok 5 kl. 1,2,3
   Grupa Modlitewna Św. Ojca Pio zaprasza czcicieli Św. Ojca Pio na pielgrzymkowy wyjazd do Sanktuarium Ojca Pio do Terliczki koło Rzeszowa. Wyjazd 23.09. po Koronce o godz.15.30. Zapisy w księgarni.
   W dniu 28 września odbędzie się w Krośnie, Archidiecezjalna Pielgrzymka Róż Żywego Różańca. Zapisy w księgarni. Koszt 30 zł.
   Mamy jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Lwowa, która odbędzie się 28 września. 
   28 września 2019 r. organizowana jest Parafialna Pielgrzymka Rowerowa do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych w Wielkich Oczach. Całkowita trasa wynosi ok 90 kilometrów. Pielgrzymka wyruszy o godz. 7.00. Koszt 20 złotych (ubezpieczenie, ciepła herbata, jeden ciepły posiłek). Zapisy w Księgarni do 25 września. Serdecznie zapraszamy miłośników rowerowego pielgrzymowania. Więcej informacji na plakatach i w Księgarni.