OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Dwudziesta Druga Niedziela zwykła 1.09.2019

Msze św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego w naszym kościele: na godz. 8.00 zapraszamy uczniów szkół średnich, na 9.00 uczniów ze szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Królowej Jadwigi i na 10.30 społeczność ze szkoły z ul. Wilsona. 
Wraz z nowym rokiem szkolnym 2019/2020 wprowadzamy w naszym kościele na razie jedną w tygodniu Mszę św. szkolną. Zapraszamy na tę Eucharystię dzieci, młodzież; w ogóle wszystkich, którym na sercu leży dobro Młodego Pokolenia w każdy czwartek na godz. 7.15
W środę na Nowennę o 17.30, na Mszę św. a następnie na spotkanie zapraszamy przynajmniej po dwie, trzy osoby z każdej wspólnoty, Kręgu Rodzin, Róż różańcowych, przedstawicieli rady duszpasterskiej w celu omówienia ważnych spraw dla naszej Parafii NMP Królowej Polski. 
Dziękujemy tym wszystkim, którzy uczestniczyli w Archidiecezjalnej Pielgrzymce na Kalwarię Pacławską i równocześnie zapraszamy na jednodniową pielgrzymkę na Jasną Górę, którą planujemy w sobotę 21.09.2019.
Do środy przyjmujemy zapisy na pieszą pielgrzymkę do Jodłówki. Nasza Grupa będzie nosiła imię św. Jana Pawła II. W sobotę 7 września wyruszy z placu kościelnego o godz. 7.00. W Sanktuarium w Jodłówce Abp Adam Szal będzie przewodniczył Mszy św. o godz. 15.00. Osoby, które wykupiły bilety na autokary muszą pamiętać, aby zabrać ze sobą bilety. Wyjazd z placu kościelnego o godz. 12.00.
W tym tygodniu Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota. Spowiedź św. w tych dniach od 17.00
Nabożeństwo Pierwszopiętrowe będzie odprawiane nie przed Mszą św., ale bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00 Po Mszy św. wstawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 21. Adorację zakończymy Apelem Jasnogórskim W piątek również odwiedziny chorych.
Nabożeństwo Fatimskie w sobotę o godz. 17.00
Za tydzień 2. niedziela miesiąca – taca przeznaczona będzie na prace w prezbiterium naszej świątyni. Królowej Polski oddajmy ten etap naszej modernizacji. Już jutro prezbiterium ze względu na prace przy posadzce granitowej będzie na około 2 tygodnie wyłączone z użytku. Ołtarz ustawimy przed prezbiterium.
 Bóg zapłać za sprzątania kościoła, w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z Kopernika blok nr 3 klatki: 1,2,3
14 września w święto Podwyższenia Krzyża Świętego zachęcamy do wyjazdu na lotnisko Włocławek-Kruszyn, na wielkie wydarzenie modlitewne „POLSKA pod KRZYŻEM”. Szczegóły na plakatach. W tym dniu w łączności z całą nasza Ojczyzną Mszą św. o godz. 18.00 rozpocznie się Droga Krzyżowa ulicami naszej Parafii. Zapraszamy wszystkich na wspólną modlitwę w blasku Krzyża Chrystusowego.
15 września Mszą Świętą o godz. 12:15 w naszym kościele pw. NMP Królowej Polski zaczynamy Marsz dla Życia i Rodziny. Naszą wędrówkę kończymy w jarosławskim Opactwie przy scenie. Każda rodzina zaprasza Kogoś z Nieba—Świętą lub Błogosławioną osobę i z Jej wizerunkiem maszeruje! Zapisy i rezerwacja Świętych w Księgarni