1. W tygodniu wspominamy:  we wtorek św. Bernarda, w środę św. Piusa X -papieża, w  czwartek NMP Królowej i w sobotę św. Bartłomieja.

2. W wtorek na  Różaniec o 17.30 przed wieczorną Mszą św. zapraszamy wszystkich, a szczególnie czcicieli św. Michała Archanioła

3. Nie zapomnijmy o Jodłówce. Wrześniowe Nabożeństwo Fatimskie odprawimy w drodze. Czekamy na Ciebie! Wymarsz 7.09.o godz. 7.00

4. Do sprzątania kościoła tym razem wyjątkowo w piątek po wieczornej Mszy sw. prosimy parafian z oś. Kopernika z bl. 1 kl.7 i 8.

5. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza wszystkich r. na jednodniową pielgrzymkę do Częstochowy   21 WRZEŚNIA 2019 r. Planujemy wyjechać o  godz.  5.00 i wrócić dopiero po Apelu jasnogórskim. W drodze do Jasnogórskiej Królowej Polski mamy zamiar zatrzymać się w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Zapisy w księgarni. 

6. Serdecznie zapraszamy wszystkich, a w szczególności chorych i osoby w podeszłym wieku na PIELGRZYMKĘ DO KALWARII PACŁAWSKIEJ.  Można się zapisywać już od dziś  w naszej księgarni. Niech ta archidiecezjalna pielgrzymka do Tronu Matki Bożej będzie uwieńczeniem trwającej w naszej Parafii Krucjaty Różańcowej w intencji osób uzależnionych.

7. W księgarni można zapisywać się na pieszą pielgrzymkę do Jodłówki, która odbędzie się w sobotę 7 września.

8. W dniach 18 – 25 sierpnia w ramach Festiwalu Muzyki Dawnej „Pieśń Naszych Korzeni” w jarosławskich świątyniach będą odbywały się koncerty na które wszystkich zapraszamy. Plan i szczegółowe informacje dostępne są na plakatach.