W czwartek rozpoczyna się miesiąc sierpień, przeżywany w polskiej tradycji jako miesiąc trzeźwości. Zachęcamy zatem do abstynencji od napojów alkoholowych oraz modlitwy za uzależnionych i ich rodziny.
W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 17.00. W piątek rano udamy się z posługą sakramentalną do chorych w domach.
W piątek także można zyskać odpust zupełny „Porcjunkuli” za pobożne nawiedzenie kościoła parafialnego i wypełnienie pozostałych zwyczajnych warunków odpustu.
W sobotę zapraszamy na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca
o godz. 17.00.
Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian
 z ul. Orłowicza, Nabielaka i Placu Wolności. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z ul. 29 listopada.
Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca i zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Św. o 9.30. Popołudniu Różaniec i Koronka o godz. 15.00.
Od poniedziałku w naszej księgarni ruszają zapisy na pieszą pielgrzymkę do Jodłówki, która odbędzie się w sobotę 7 września.
         W ramach obchodów roku Czesławy Romany Puzon ps. „Baśka” oraz
 w 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego Burmistrz Miasta Jarosławia, Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki oraz Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec Jarosław zapraszają 1 sierpnia 2019 r. na wspólne śpiewanie zakazanych piosenek o godz. 19.00  w Paru Baśki Puzon.