Dziś uroczystość Trójcy Przenajświętszej, kończy się okres Komunii Świętej wielkanocnej. 

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na modernizację naszego Kościoła. Zebrana kwota to 18.542,9 zł

Trwa miesiąc czerwiec. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.30, a w niedziele o 15.00. 

W poniedziałek po Koronce do Bożego Miłosierdzia spotkanie Bractwa Szkaplerznego w kaplicy na plebani

W poniedziałek spotkanie Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym o godz. 16.30 w kaplicy na plebanii. 

We wtorek w naszej parafii dzień modlitwy Bractwa św. Michała Archanioła. Zaczynamy nabożeństwem o 17.30 następnie uczestniczymy we Mszy św. i odmawiamy przed Najświętszym Sakramentem Część Chwalebną Różańca Świętego.

W środę (19.06.) zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza święta dla uczniów szkół średnich będzie o godz. 8.00, natomiast dla uczniów szkoły podstawowej o godz. 9.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich uczniów, rodziców oraz nauczycieli i wychowawców. 

W środę także nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem czerwcowym o 17.30. Natomiast po nowennie zapraszamy na spotkanie wszystkich którzy wybierają się z nami w tym roku na kolonię nad Morze.

W czwartek (20.06.) uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało. Msze święte będą według porządku niedzielnego. Nie będzie tylko Mszy św. o godz. 11.00 i 12.15 ze względu na wspólną dla wszystkich parafii procesję eucharystyczną ulicami naszego miasta. Procesja rozpocznie się Mszą św. w jarosławskiej Kolegiacie o godz. 10.00. 

W czwartek 20 czerwca /Boże Ciało/ o godz. 17:00  z placu naszego kościoła wyjazd autokarem na Koncert Jednego Serca – Jednego Ducha . Zapisy do poniedziałku pod nr  tel. 601180158 . Koszt 15 zł/osoba

Zapraszamy codziennie podczas Oktawy dziewczynki do sypania kwiatów i chłopców do dzwonienia. Procesja wokół kościoła podczas Oktawy będzie w ramach nabożeństwa czerwcowego o 17.30. 
W piątek dodatkowa Msza św. o godz. 8.00. 

W najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Dyspensy udzielił ks. abp Adam Szal. 

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z ul. Sikorskiego z bl. 1A. 
Za sprzątanie dziękujemy parafianom z ul. Reymonta bl.2. 

W niedziele 23 oraz 30 czerwca na Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie przed wyruszeniem Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.  Zapraszamy wszystkich, którzy już podjęli decyzję wędrowania do Tronu Królowej Polski ale i tych wszystkich, którzy myślą o takiej wyprawie i być może głęboko się nad tym zastanawiają.