Dzisiaj w naszej parafii Festyn Parafialny, który rozpoczniemy nabożeństwem majowym 
o godz. 15.00. W trakcie festynu będzie możliwość zarejestrowania się 
w bazie potencjalnych dawców szpiku kostnego.  Serdecznie zapraszamy całe rodziny. Czeka wiele atrakcji. Program w gazetce i na stronie internetowej. 
W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje. Módlmy się 
o Boże błogosławieństwo w pracy na roli. 
W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem majowym. 
W piątek zakończenie nabożeństw majowych. 
W sobotę rozpoczyna się miesiąc czerwiec, poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.30 a w niedzielę o 15.00. 
Najbliższa sobota będzie pierwszą sobotą miesiąca. Z tej racji zapraszamy na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca, czyli nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi na godz. 17.00.  To nabożeństwo obejmuje 4 elementy: spowiedź świętą, Komunię Świętą wynagradzającą, jedną część różańca świętego wynagradzającego oraz piętnastominutowe rozważanie tajemnic różańca z intencją wynagradzającą  Niepokalanemu Sercu Maryi. Oprócz tego w sobotę odmówimy Akt Oddania naszych rodzin Niepokalanemu Sercu Maryi. Zapraszamy zatem już na godz. 17.00, by w ramach tego nabożeństwa oprócz Różańca, także towarzyszyć Maryi przez 15 minut w rozważaniu treści tajemnic różańcowych.  Tym którzy przyjmą to nabożeństwo Maryja obiecuje zbawienie. Z racji miesiąca czerwca odśpiewamy takżę litanię do Serca Pana Jezusa. 
Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z ul. Reymonta bl. 9.
 Za sprzątanie dziękujemy parafianom z bl. 5 i 7. 
W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu odbędą się także święcenia diakonatu. 
Za tydzień również pierwsza niedziela miesiąca i zmiana tajemnic różańcowych. 
Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch zaprasza 1 czerwca, o godz. 12.00 do parku miejskiego im. Bohaterów Monte Cassino na Dzień Dziecka!  Szczegóły na plakatach
 i stronie internetowej miasta.