OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Piąta Niedziela Wielkanocna – 19.05.2019

Dzisiaj na Mszy Świętej o godz. 11.00 Rocznica Pierwszej Komunii Świętej.
Dzisiejsza taca przeznaczona jest na parafie potrzebujące pomocy.
   
Serdeczne Bóg zapłać składamy Ofiarodawcom zatroskanym o modernizację naszej świątyni. Ostatnia taca i wpłaty bankowe to 19.711,20 zł i 5 EUR
Trwa Maryjny miesiąc maj. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30, natomiast w niedziele o 15.00. Serdecznie zapraszamy.
W poniedziałek spotkanie Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym o godz. 16.30 w kaplicy na plebanii. Natomiast po Mszy św. wieczornej kolejną katechezę z cyklu Seminarium Odnowy Wiary wygłosi Duszpasterz Akademicki, ks. Jakub Kostrząb. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania tej katechezy.
Również w poniedziałek rocznica święceń biskupich ks. bpa Stanisława Jamrozka.
We wtorek rocznica ingresu ks. abp. Adama Szala do Bazyliki Archikatedralnej
w Przemyślu.
W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem majowym.
W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej.
W czwartek o godz. 14.30 spotkanie Grupy św. Ojca Pio w Kaplicy.
Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian
z ul. Reymonta bl.5 i bl.7. Za sprzątanie dziękujemy rodzicom dzieci rocznicowych.
W przyszłą niedzielę w naszej parafii Festyn Parafialny. Zaczynamy Majówką i Koronką o godz. 15.00. Chętni mogą przynieść swojskie jadło i ciasto. Natomiast fanty można złożyć do piątku w księgarni. Podczas Pikniku będzie prowadzona Akcja Rejestracji Potencjalnych Dawców Szpiku Kostnego. Prowadzona przez Wolontariuszy z Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu.
5 lipca o godz. 6.30 wyruszy z naszego miasta Piesza pielgrzymka do Tronu Matki Bożej Jasnogórskiej. Planując wakacje pomyślmy o tym, czy nie warto byłoby „powalczyć” o takie niezwykłe rekolekcje w drodze. Wszelkie informacje można otrzymać w każdy poniedziałek w naszej kancelarii.
Zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego. Wszystkich, którym zależy na dobrym wyborze zapraszamy na modlitwę w tej intencji w najbliższy wtorek, 21-go maja. Rozpoczniemy majówką, a po Mszy św. odmówimy w tej intencji część Różańca. Wspólnie prośmy Pana Boga i naszą Patronkę – Królową Polski o mądrość dla wszystkich Polaków.