OGŁOSZENIA PARAFIALNE
III  NIEDZIELA WIELKANOCNA 5.05. 2019

Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 9.30. Różaniec po Mszy św. o godz. 8.00. Natomiast o godz. 15.00 nabożeństwo majowe. Serdecznie zapraszamy.   
Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
Dzisiaj rozpoczyna się 11. Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Z tej racji  w przyszłą niedzielę na zakończenie Tygodnia Biblijnego w naszym kościele kazania na wszystkich Mszach świętych będzie głosił wykładowca Biblii w przemyskim Seminarium Duchownym ks. prof. dr hab. Stanisław Haręzga. Zachęcamy do codziennej osobistej  refleksji nad Bożym Słowem.
Trwa Maryjny miesiąc maj. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30, natomiast w niedziele o 15.00. Serdecznie zapraszamy.
W każdy poniedziałek, o godz. 18.00 zapraszamy na Wielkanocne Seminarium Odnowy Wiary dla Młodych.
W środę uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski. Jest to jednocześnie dzień imienin ks. bpa Stanisława Jamrozka. Osobę czcigodnego solenizanta otoczmy naszą modlitwą.
W czwartek o godz. 8.00 wyjazd na  pielgrzymkę do Dukli i Matki Bożej Saletyńskiej. Zbiórka 
w kaplicy.
Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z ul. Zielińskiego z bl. 9. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z bl. 7.
   Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która jest jednocześnie Światowym Dniem Modlitw o Powołania.
Wszystkich zainteresowanych zdrowym stylem życia (naturalną suplementacją) zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 18.30 do Kawiarenki.