OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 4 NIEDZIELA WIELKANOCNA (12.05.2019)
 
 
Dzisiaj w naszej parafii gościmy księdza Profesora Stanisława Haręzgę, który jest wykładowcą Nowego Testamentu w Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu.
 
Ks. profesor głosi kazania na wszystkich Mszach Świętych. Bardzo dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i dzisiejszą posługę słowa.

Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw
o powołania do służby w Kościele.
Także dzisiaj druga niedziela miesiąca. Taca przeznaczona jest na modernizację naszego kościoła.
 
Trwa Maryjny miesiąc maj. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30, natomiast
w niedziele o 15.00. Serdecznie zapraszamy.
Stowarzyszenie Diabetyków w Jarosławiu zaprasza na spotkanie, które odbędzie się
w poniedziałek o godz. 10.00 w parafii Bożego Ciała.
We wtorek święto św. Macieja Apostoła.
 
W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem majowym. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie przedstawicieli wspólnot i wolontariuszy w sprawie Pikniku.
 
W czwartek święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. Po Koronce spotkanie Bractwa Szkaplerza w kaplicy.
 
Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy rodziców dzieci rocznicowych. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z ul. Zielińskiego bl. 9.
Na placu kościelnym jest wystawiony kontener na makulaturę. Dochód z sprzedaży jest przeznaczony na budowę studni w Afryce.
Nie zapomnijmy o Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Już 5 lipca o godz. 6.30 wyruszy z naszego miasta Piesza pielgrzymka do Tronu Matki Bożej Jasnogórskiej. Planując wakacje pomyślmy o tym, czy nie warto byłoby „powalczyć” o takie niezwykłe rekolekcje w drodze. Wszelkie informacje można otrzymać w każdy poniedziałek w naszej kancelarii.
Drodzy Rodzice, absolwenci gimnazjów oraz szkół podstawowych! Ruszają zapisy do Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Jarosławiu. To jedyne takie liceum w powiecie oferujące naukę na jedną zmianę przez wszystkie lata kształcenia, nowatorskie kierunki nauki, indywidualną opiekę naukową dla uczniów w kameralnych klasach i przyjaznej atmosferze. Więcej informacji o ofercie szkoły na stronie www.katolik-jaroslaw.pl
i Facebooku. Zapraszamy!