Dzisiaj nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy.

Dzisiaj także rozpoczyna się w naszej parafii katecheza przedmałżeńska. Zapraszamy młodych, którzy w najbliższym czasie planują zawrzeć sakramentalne małżeństwo. Spotkania codziennie, przez cały tydzień, po Mszy świętej wieczornej.

W poniedziałek (25.03.) uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to jednocześnie Dzień Świętości Życia. Modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci.

Również w poniedziałek w naszym kościele rozpoczną się Szkolne Rekolekcje Wielkopostne dla uczniów szkół średnich. Potrwają one do środy. Serdecznie zapraszamy.

We wtorek po wieczornej Mszy św. w naszej kawiarence kolejny film z kinoteki religijnej. Tym razem będzie to spotkanie z Barabaszem. Zapraszamy.

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30. Zapraszamy Szczególnie młodzież, która przyjęła Sakrament Bierzmowania i dzieci które przygotowują się do I Komunii Św.

W piątki Wielkiego Postu dodatkowa Msza św. o godz. 8.00.

W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 8.30, 16.30 dla dzieci, 
o 17.30 i o 20.00. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian 
z ul. Legionów bl. 22. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z bl. 20.

Za tydzień w naszej parafii kiermasz świąteczny na którym można nabyć stroiki wielkanocne. Wszelki dochód będzie przekazany dla potrzebujących.

W księgarni i zakrystii można nabyć baranki i paschaliki Wielkanocne „Caritas”

W księgarni św. Maksymiliana trwają zapisy na wycieczko – pielgrzymkę Chorwacja 
z wizytą w Bośni i Hercegowinie oraz w Medjugorie w terminie od 20 lipca do 27 lipca (orientacyjne zapisy do 31 marca). Szczegółowy na stronie internetowej naszej parafii 
i w gablotce.

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu chcąc uczcić 100 rocznicę urodzin Czesławy „Baśki” Puzon organizuje Szkolny Pieszy Rajd Pamięci 
w dniu 28 marca 2019 roku. Wymarsz w miejsce kaźni i zarazem pierwotnego pochówku bohaterki, czyli do lasu kidałowickiego nastąpi z terenu szkoły o godz. 8:00.

Prosimy wszystkich o przekazywanie 1% podatku na działalność charytatywną naszej Parafii. Tych, którzy potrzebują pomocy w rozliczeniu zapraszamy do naszej Kawiarenki w poniedziałki od 16.30. Trzeba mieć z sobą rozliczenie za 2017 rok i dochody za 2018 rok.