Dzisiaj Niedziela Męki Pańskiej, czyli Niedziela Palmowa. Obrzęd poświęcenia palm na każdej Mszy Świętej. Uroczysta forma tego obrzędu na Mszy św. o godz. 11.00.  
Dzisiaj także nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy.
Wraz z dzisiejszą niedzielą rozpoczyna się w Kościele Wielki Tydzień. 
Serdeczne podziękowanie składamy Ofiarodawcom, którzy w ostatnią niedzielę wsparli osoby potrzebujące pomocy. Do puszek zebrano 2.306,-zł.
Dzisiaj ofiarą na tacę wspieramy modernizację naszego kościoła.
W poniedziałek rano (od 8.00) udamy się z posługą sakramentalną do chorych w domach. Odwiedzimy tylko tych chorych, którzy zostaną zgłoszeni. Można to uczynić w zakrystii lub kancelarii. 
W poniedziałek spotkanie przedstawicieli wspólnot dotyczące adoracji.
W poniedziałek o godz. 16.30 w kaplicy spotkanie Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym.
We wtorek, po Koronce do Bożego Miłosierdzia spotkanie Bractwa Szkaplerznego. 
We środę w naszej parafii spowiedź świąteczna w godzinach 9.00–12.00 i 14– 17.30. Będą księża z dekanatu, dlatego prosimy by przystąpić do spowiedzi w tym dniu. Również w środę nowenna do Matki Bożej o 17.30. 
W czwartek rozpoczyna się Święte Triduum Paschalne jako szczyt całego roku liturgicznego. 
W Wielki Czwartek Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00. Po niej przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Ciemnicy i adoracja do godz. 24.00. 
W Wielki Piątek  Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 15.00. Natomiast Liturgia Wielkiego Piątku o godz. 18.00. Po niej przeniesienie Naśw. Sakramentu do Grobu Pańskiego i adoracja do godz. 24.00.W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły tzn. wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych oraz post ilościowy. Ofiary zebrane przy adoracji Krzyża są przeznaczone na renowację zabytków w Ziemi Świętej.
W Wielka Sobotę poświęcenie pokarmów wielkanocnych co godzinę od 9.00 do 17.00. Posiłek wielkanocny w naszej jadalni ubogich połączony z rozdaniem paczek w Wielką Sobotę o godz. 12.00
Liturgia Wielkiej Soboty rozpocznie się o godz. 19.00. Na tą liturgię przynosimy świece. 
W niedzielę Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Msza Święta Rezurekcyjna z procesją dookoła kościoła o godz. 6.00. Nie będzie Mszy św. o 8.00. Pozostałe Msze święte jak w każdą niedzielę. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. wg porządku niedzielnego.
Do sprzątania kościoła w środę po Mszy wieczornej prosimy parafian z ul. Zielińskiego bl. 1 i bl. 5. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z ul. Legionów.
Można nabywać baranki wielkanocne i paschaliki rozprowadzane przez Caritas u ministrantów przed kościołem a także w zakrystii i księgarni.
Stowarzyszenie „Miłość i Odpowiedzialność” Oddział Przemyski, we współpracy z Wydziałem Duszpasterstwa Rodzin AP oraz katolickimi stowarzyszeniami i ruchami działającymi na terenie Archidiecezji Przemyskiej zapraszają w sobotę, 27 kwietnia 2019 r. na „MARSZ ŚWIĘTOŚCI ŻYCIA”.