Za nami Renowacja Misji Parafialnych i Wizytacja Kanoniczna Ks. Arcybiskupa. Bogu niech będą za każdą łaskę, za każde dobro. Dziękujemy również wszystkim, którzy w tych dniach poświęcali swój czas i troszczyli się o dobro naszej wspólnoty.

     Dzisiaj w drugą niedzielę Wielkiego Postu naszą modlitwą i ofiarą wspieramy dzieło misyjne Kościoła. Dlatego po Mszach świętych zbiórka do puszek na misje.

   Dzisiaj nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy. Składka przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu i w części na jałmużnę wielkopostną.

   Serdeczne Bóg zapłać kierujemy do wszystkich Ofiarodawców. Ostatnia taca i wpłaty bankowe na modernizację naszego kościoła to 22.250,94 zł.

   W poniedziałek spotkanie Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym o godz. 16.30 w kaplicy na plebanii.

   We wtorek (19.03.) uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, dzień szczególnej modlitwy za ojców.

To także dzień imienin ks. Abpa Seniora Józefa Michalika oraz Ojca Świętego Seniora Benedykta XVI. Solenizantów polecajmy Bogu w naszych modlitwach. Dodatkowa Msza Święta o godz. 12.00

   We wtorek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na film fabularny o św. Józefie.

   We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

   W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 8.00, 16.30 dla dzieci, o 17.30 i o 20.00. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

   Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z ul. Legionów bl. 20 kl. 4 i 5. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z kl.1,2,3.

   Siostry karmelitanki bose dziękują za ofiarę złożoną na potrzeby klasztoru w kwocie 1 320 zł, a Siostry Benedyktynki za ofiarę 500 zł.

     Wydział Nauki Katolickiej w Przemyślu informuje, że przy Parafii pw. Bożego Ciała w Jarosławiu działa publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące. Zachęcamy młodzież klas 3 gimnazjum i 8 szkoły podstawowej do zapoznania się i skorzystania z ciekawej oferty edukacyjno –wychowawczej tej szkoły. W dniu 21 marca od godz. 9.00 społeczność szkoły zaprasza na dzień otwarty. Więcej informacji na plakatach i stronie www.katolik-jaroslaw.pl.

Prosimy wszystkich o przekazywanie 1% podatku na działalność charytatywną naszej Parafii. Tych, którzy potrzebują pomocy w rozliczeniu zapraszamy do naszej Kawiarenki w poniedziałki od 16.30. Trzeba mieć z sobą rozliczenie za 2017 rok i dochody za 2018 rok.

W księgarni św. Maksymiliana trwają zapisy na wycieczko – pielgrzymkę Chorwacja z wizytą w Bośni i Hercegowinie oraz w Medjugorie w terminie od 20 lipca do 27 lipca (orientacyjne zapisy do 31 marca). Całość kosztów pielgrzymki z wszystkimi opłatami przy 48 osobach wynosi około: 799 zł + 250 €. Szczegółowy na stronie internetowej naszej parafii i w gablotce.

We wtorek 19 marca wspomnienie św. Józefa. Wstąp do naszej księgarenki po piękny kwiat dla Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i zostaw go przed figurą Świętego Patrona.

ZAPRASZAMY DZIECI I MŁODZIEŻ DO NASZEJ ŚWIETLICY

OD GODZ. 11.00 DO 17.00

Do Księgarenki można przynieść swój dar dla dzieci ze Lwowa.

Bezpłatna Pomoc Osobom Pokrzywdzonym – Zadzwoń – nasza infolinia czynna całą dobę tel. 166 52 52 52