Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy Wizytację Kanoniczną, której dokonuje ks. Abp Adam Szal Metropolita Przemyski. Będzie się z nami modlił i skieruje do nas słowo pasterskie na wszystkich Mszach świętych. Na Mszy Świętej o godz. 12.15 młodzież przyjmie sakrament bierzmowania. Polecajmy Panu Bogu w naszych modlitwach osobę księdza Arcybiskupa.

Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Taca przeznaczona jest na prace modernizacyjne w naszym kościele. Przed nami ogromnie duży i kosztowny zakres modernizacji. Prosimy o duchowe i materialne wsparcie.

Także dzisiaj nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

W piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa o godz. 8.00, o 16.30 dla dzieci, o 17.30 i o 20.00 prowadzona przez Oazę i Odnowę. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

W piątek o godz. 10.30 Ks. Arcybiskup odwiedzi szkołę Podstawową nr 1, a o 12.00 w kaplicy poprowadzi Modlitwę Anioł Pański a następnie spotka się z Dyrektorami Szkół w naszej Parafii.

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z ul. Legionów bl. 20 kl.1,2,3. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z bl. 8.

Za tydzień składka przeznaczona będzie na misje.

W Szkole Podstawowej nr 1 trwa nabór do klas /0/zerówka, I, IV, VII, oraz zapisy do klas III,V,VI. Caritas prowadzi wypożyczalnię sprzętu pielęgnacyjnego, rehabilitacyjnego oraz wspomagającego.

Gmina Miejska Jarosław organizuje projekt pn. „Jarosław w sieci”. Grupa docelową są jarosławianie, którzy w chwili przystąpienia do projektu ukończyli 25 rok życia, w tym osoby niepełnosprawne, nieposiadające kompetencji cyfrowych lub chcące rozwijać posiadane kompetencje cyfrowe.

W ramach projektu będzie można skorzystać z bezpłatnego szkolenia „Kultura w sieci” 
WIĘCEJ INFORMACJI W KSIĘGARNI, NA STRONIE INTERNETOWEJ MIASTA www.jaroslaw.pl lub Tel. 0-16 624 87 87 (Wydział Oświaty Urzędu Miasta Jarosławia )