W poniedziałek wspominamy św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.

W poniedziałek (28 stycznia) w Przedszkolu im. bł. Edmunda Bojanowskiego prowadzonym przez Siostry Służebniczki NMP będą wydawane karty zapisu dziecka na rok 2019/2020

We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30. Po Mszy św. spotkanie z uczestnikami zimowiska w Zakopanem. 

W czwartek wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana.

W piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Rano udamy się z Komunią Św. do chorych w domach. Po południu spowiedź od 17.00. Nabożeństwo o 17.30.

W sobotę 2. lutego święto Ofiarowania Pańskiego, zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. jak w dni powszednie, natomiast dodatkowa Msze św. o godz. 8.00 i 9.30. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Jest to jednocześnie Dzień Życia Konsekrowanego. Taca w ten dzień przeznaczona jest na klasztory klauzurowe. 

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.30 prosimy parafian z ul. Poniatowskiego bl. 21 kl. 1,2. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z bl. 19.

Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o 9.30. 

2 lutego w sobotę w godzinach 15.00 – 19.00 w Szkole Podstawowej nr 1 w Jarosławiu „zabawa karnawałowa dla dzieci z rodzicami w wieku 5-9 lat”.W planie przygotowane różne atrakcje, gry i zabawy. Serdecznie zapraszamy.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy razem ze Szkoła im. Królowej Jadwigi zebrali 1268 zł i 70 gr. Na pomoc dla chorych na trąd. 
Cegiełki, kiermasz misyjny i dyskoteka—wszystko na ten jeden cel. 
Bóg zapłać!