Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Taca przeznaczona jest na prace w prezbiterium kościoła. Składamy Bóg zapłać za złożone ofiary.

Jutro 11. lutego liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to jednocześnie Światowy Dzień Chorego. Msza św. z możliwością przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych będzie o godz. 9.30. Od 9.00 możliwość spowiedzi. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy w intencji chorych i cierpiących. Prosimy, by domownicy pomogli osobom starszym i chorym w przybyciu do kościoła.

We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30 będzie transmitowana przez radio Fara. Taca podczas nowenny na potrzeby tej rozgłośni.

We czwartek święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy.

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z ul. Poniatowskiego bl. 37.  Za sprzątanie dziękujemy parafianom z bl. 35.

W sobotę 16 lutego spotkanie Bractwa Szkaplerznego, po Koronce do Bożego Miłosierdzia w kaplicy 
na plebani.

W drugim tygodniu ferii zapraszamy dzieci komunijne zapraszamy w drugim tygodniu ferii w czwartek na dzień skupienia od 9.00 do 15.30.

W następną niedzielę po wszystkich Mszach zbiórka do puszek na leczenie 13-letniego Artura Pęcaka, który cierpi na rzadką chorobę i pomóc mu lepiej funkcjonować może tylko operacja w Barcelonie. Rodzina Arturka bardzo dziękuję za każdy przejaw dobroci.

We wtorek o 18.45 (po wieczornej Mszy św.) Film o Ojcu Pio. Zapraszamy nie tylko Grupę Ojca Pio.
23.02. Zapraszamy na jednodniową pielgrzymkę do Częstochowy. Koszt przejazdu tam i powrotem to 100 zł.
Zapraszamy na ferie z naszą Parafią 18-22.02. od 10.00 do 16.00 i od poniedziałku do piątku