Składamy wielkie Bóg zapłać wszystkim, którzy w ostatnią niedzielę swoimi pieniążkami wsparli prowincję Ojców Bernardynów na Ukrainie. Zebrano kwotę 5 860 zł.

Dziś po wszystkich Mszach zbiórka do puszek na leczenie 13-letniego Artura Pęcaka, który cierpi na rzadką chorobę i pomóc mu lepiej funkcjonować może tylko operacja w Barcelonie. Rodzina Arturka bardzo dziękuje za każdy przejaw dobroci.

We wtorek II część Filmu o Ojcu Pio. Zaczynamy po wieczornej Mszy św.

We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek rano udamy się z Komunią Świętą do chorych w domach. Po południu spowiedź od godz. 17.00. O godz. 17.30 nabożeństwo.

W sobotę z racji pierwszej soboty miesiąca nabożeństwo różańcowe o 17.30.

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z ul. Poniatowskiego z domów prywatnych. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z kamienic 31,33 i 41.

Od Środy Popielcowej (6.03.) do soboty (9.03.) w naszej parafii odbędzie się renowacja Misji Świętych, które przeżywaliśmy ponad rok temu. Już teraz prosimy o modlitwę w tej intencji, by jak najlepiej duchowo przygotować się do tego ważnego wydarzenia wiary. Program misji w gazetce.

W najbliższym czasie czeka naszą wspólnotę parafialną również drugie bardzo ważne wydarzenie – wizytacja kanoniczna parafii, której dokona ksiądz Arcybiskup Adam Szal Metropolita Przemyski. Odbędzie się ona w niedzielę 10 marca. W tym dniu młodzież przyjmie sakrament bierzmowania na Mszy św. o godz. 12.15. Prosimy o modlitwę zarówno za osobę księdza Arcybiskupa jak i za kandydatów do bierzmowania i całą naszą wspólnotę parafialną.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Królowej Jadwigi serdecznie zaprasza rodziców z dziećmi od klasy „O” do VII klasy na dzień otwarty, który odbędzie się 3 marca w godzinach od 10.30 do 13.30.

Do końca miesiąca w naszej księgarni trwają zapisy na pielgrzymkę do Włoch. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej.

Prosimy wszystkich o przekazywanie 1% podatku na działalność charytatywną naszej Parafii. Tych, którzy potrzebują pomocy w rozliczeniu zapraszamy do naszej Kawiarenki w poniedziałki od 16.30. Trzeba mieć z sobą rozliczenie za 2017 rok i dochody za 2018 rok.

Szkoła Podstawowa nr 6 w Jarosławiu, jako jedyna na Podkarpaciu, bierze udział w programie Edukacyjna Sieć Antysmogowa. W ramach programu organizowane są warsztaty informacyjne o zanieczyszczeniu powietrza. Zachęcamy mieszkańców do udziału w najbliższy wtorek 26 lutego o godz. 17.00, Sala Lustrzana Centrum Kultury i Promocji. Szczegóły na plakatach i stronie www. jaroslaw.pl

W sobotę 02.03.2019 r. o godz. 15.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu odbędzie się Koncert Charytatywny na rzecz Natalii Skorupka. Cegiełki będące jednocześnie wejściówkami na koncert można zakupić w siedzibie Koła Polskiego Związku Niewidomych w Jarosławiu ul. Przemyska 15, lub przed koncertem w MOK Jarosław.

W każdy poniedziałek od godz. 15:00 do 19:00 można uzyskać przy naszej Parafii bezpłatne porady prawne. Jest to jeden z kilku Lokalnych Punktów Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem oraz osobom im najbliższym. Szczegóły na naszej stronie internetowej. Infolinia całodobowa tel. 166 52 52 52

PODARUJ NAM SWÓJ 1% PODATKU

Przekazując 1% swojego podatku na rzecz Stowarzyszenia Nowa Kultura w Jarosławiu, działającego przy naszej parafii wspierasz wszystko, co u nas się dzieje. Pomagasz między innymi Świetlicy Środowiskowej, Kuchni dla Potrzebujących, Katolickim Poradniom, WSPIERASZ modernizacje;

Dyżury Księgowej w poniedziałek od 16.30. 
Numer KRS: 0000296159