Dzisiaj Mszą świętą o godz. 12.15 rozpocznie się opłatek grup i wspólnot działających w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.

Serdeczne Bóg zapłać kierujemy do wszystkich Ofiarodawców. Ostatnia taca i wpłaty bankowe na modernizację naszego kościoła to 20.681,19 zł.

W poniedziałek spotkanie Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym o godz. 16.30 w kaplicy na plebanii. Na wieczorną Mszę św. zapraszamy wszystkich zainteresowanych parafialnym wolontariatem.

We wtorek dodatkowa Msza św. o godz. 9.30 z intencja o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski, o zdrowie dla Babci i Dziadka. Po Mszy św. Jasełka w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1.

W środę spotkanie Grupy Modlitewnej Św. Ojca Pio po Koronce do Bożego Miłosierdzia w kaplicy a następnie dodatkowa Msza św. za wstawiennictwem św. Ojca Pio.

We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30. W piątek św. Nawrócenia św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy   parafian z ul. Poniatowskiego bl. 19 kl. 1,2,3. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z bl. 17.

W tym tygodniu z wizytą kolędową będziemy jeszcze przy następujących ulicach i zakończymy tegoroczną wizytę duszpasterską: w poniedziałek (21.01.): ul. Reymonta bl. 2 oraz ks. Krzysztof: ul. 3 Maja bl. 35 kl.3 i 4. oraz także te osoby i rodziny, których nie było podczas wizyty duszpasterskiej, a które pragną przyjąć „kolędę”. Prosimy o zgłaszanie w zakrystii adresów w niedzielę.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli kapłana z wizytą duszpasterską, za postawę wiary, życzliwość i gościnność, a także za złożone ofiary. Bóg zapłać.

W sobotę /19.01/ i niedzielę /20.01/ w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek. Przesłuchania konkursowe, w których wystąpią zespoły i soliści z różnych stron Polski rozpoczną się w sobotę o godz. 11.00 Koncert laureatów odbędzie się w niedzielę o godz. 16.00. Wstęp dla wszystkich jest wolny. Serdecznie zapraszamy.

Burmistrz Miasta Jarosławia zaprasza na obchody 156. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego. Uroczystość odbędzie się we wtorek 22 stycznia br., o godz. 11.00 przy kaplicy na Starym Cmentarzu.