Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym przy parafii NMP Królowej Polski w Jarosławiu zawiązała się w grudniu 2014 r. po przeżyciu dziewięciotygodniowych rekolekcji Seminarium Odnowy Wiary. Opiekunem jest ks.Tomasz Maziarz. Owocem wspólnej modlitwy i rozeznania Wspólnota, która liczy ponad 40 osób przyjęła nazwę „Dzieci Maryi” a patronką została św.  Maria od Jezusa Ukrzyżowanego, zwana również Mała Arabka.

Począwszy od września 2015 r. głównym charyzmatem Wspólnoty jest:

Przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania. W każdy drugi piątek miesiąca odbywają się spotkania w małych grupach dla kandydatów do bierzmowania, zakończone wspólnym Wieczorem Uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne.

Spotkania formacyjne odbywają się w każdy piątek po Mszy św. wieczornej o godz.18

 

Charakter spotkań :

  • adoracyjno-modlitewne(1 piątek miesiąca)
  • wieczór uwielbienia ( 2 piątek miesiąca)
  • katecheza(3 piątek miesiąca)
  • świadectwa, omówienie podejmowanych inicjatyw (4 piątek miesiąca)

 

Dbając o rozwój duchowy Wspólnota uczestniczy  w rekolekcjach i spotkaniach organizowanych przez Odnowę w Duchu Świętym Archidiecezji Przemyskiej.

 

Informacje: 

Duszpasterz:  ks. Tomasz Maziarz

Lider:  Łukasz Pieniążek, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 28

Wczoraj 138

Tydzień 166

Miesiąc 2586

Wszystkie 163093

Aktualnie jest:44 gości online

Losowe zdjęcie