kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski. Tradycyjnie już po Mszach świętych zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą zdolną młodzież z ubogich rodzin. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na prace modernizacyjne w naszym kościele. Niech Bóg hojnie błogosławi wszystkim ofiarodawcom.

Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch zaprasza dzisiaj na otwarcie Parku Miejskiego im. Bohaterów Monte Cassino. Od. Godz.13.00 do 18.00 w ramach pikniku rodzinnego czekają liczne atrakcje i zabawy m.in. gra terenowa i quiz wiedzy o Jarosławiu. Z kolei od jutra, 15 października rusza kolejna seria z cyklu spotkań Burmistrza z mieszkańcami we wszystkich dzielnicach. W tym tygodniu odbędą się jeszcze cztery.  Jutro o godz. 18.30 w dzielnicy nr 5 (miejsce- Miejska Biblioteka Publiczna), ostatnie 17 i 18 października w dzielnicy nr 7. Szczegóły na plakatach oraz stronie internetowej www.jaroslaw.pl

We wtorek (16.10.) będziemy obchodzić 40-tą rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Jest to okazja do uwielbienia Boga za życie i pontyfikat naszego wielkiego Rodaka oraz za kanonizację św. Jana Pawła II. Nasze świętowanie zaczynamy różańcem o godz. 17.30, a kończymy spotkaniem na w Auli Fatimskiej. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

We wtorek Spotkanie Bractwa Szkaplerznego z adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00.W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem październikowym o godz. 17.30.

We czwartek święto św. Łukasza. Modlimy się w intencji służby zdrowia. Naszą modlitwą obejmujemy solenizantów,a wśród nich ks. Łukasza, naszego wikariusza.

W czwartek o godz. 10.00 w naszym kościele pod przewodnictwem Metropolity Przemyskiego ks. Abp Adama Szala Msza św. inaugurująca Nowy Rok Akademicki PWSTE.

W sobotę pielgrzymka DDP do Archikatedry w Przemyślu.

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z oś. Kalinki bl. 1 kl. 3 i 4. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z kl. 1 i 2. .

Policja po raz kolejny przestrzega przed oszustami telefonującymi do osób samotnych i starszych próbując wyłudzić pieniądze podszywając się za przyjaciela naszego krewnego w potrzebie czy funkcjonariuszy Policji. Pod żadnym pozorem nie można przekazywać pieniędzy, ani udzielać szczegółowych informacji dotyczących naszych danych personalnych przez telefon. O wszystkich przypadkach należy bezwzględnie poinformować policję.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 0

Wczoraj 85

Tydzień 262

Miesiąc 4126

Wszystkie 214497

Aktualnie jest:32 gości online

Losowe zdjęcie