kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Świętej o godz. 9.30. O godz. 15.00 nabożeństwo październikowe połączone z Koronką do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

Marszałek Województwa Podkarpackiego przyznał w 2018 roku dotację 50 tyś zł. na prace remontowo przy naszej zabytkowej plebanii. Informując składamy serdeczne Bóg zapłać!

Trwa miesiąc październik. Zachęcamy gorąco do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych codziennie o 17.30. Apelujemy do wszystkich rodziców, aby pomogli swoim dzieciom uczestniczyć w tym jak ważnym Nabożeństwie. Matka Boża Fatimska swoje orędzie skierowała przede wszystkim do dzieci. 
W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem październikowym o godz. 17.30. Jak zawsze w II środę miesiąca będziemy gościć Radio Fara.

W sobotę, 13 października 2018 r. w Jarosławskiej Kolegiacie odbędzie się IV Archidiecezjalna Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin. Szczegóły w naszej gazetce i na plakatach.

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z oś. Kalinki bl. 1 kl. 1 i 2. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z ul. Przemyskiej z bl. 27.

Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić kolejny Dzień Papieski. Tradycyjnie już będzie zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Za tydzień w naszej Parafii kazania będzie głosił ks. Franciszek Rząsa.—W tym dniu będziemy chcieli wspominać ks. Abpa Ignacego Tokarczuka, który 35 lat temu poświęcił i wmurował kamień węgielny pod naszą świątynię. 

Również za tydzień taca przeznaczona na prace modernizacyjne w naszym kościele. 

W każdy 2 piątek miesiąca zapraszamy wszystkich na wieczór uwielbienia w naszym kościele.

Trwają zapisy na dwudniową pielgrzymkę do Niepokalanowa, Warszawy, Radecznicy i Świętego Krzyża w dniach 19 –20 października 2018 oraz do Przemyśla na Pielgrzymkę Dzieła Pomocy Powołaniom, która odbędzie się 20.10. Szczegóły na plakatach. Zapisy w księgarni. 

Apelujemy do Parafian, i przyjaciół parafii, do wspólnot z Różańcem na czele, abyśmy wspólnie uczcili kolejną rocznicę wyboru św. Jana Pawła II na Stolice Piotrową. W związku z tym zapraszamy przedstawicieli wszystkich Małych Wspólnot w naszej parafii na spotkanie 

w najbliższy poniedziałek w celu omówienia obchodów Dnia Papieskiego w naszej Parafii.

Komitet Budowy Figury Anioła Stróża Polski serdecznie dziękuje za zebraną składkę na rzecz budowy pomnika w kwocie 1.330 zł.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 5

Wczoraj 103

Tydzień 108

Miesiąc 2273

Wszystkie 217607

Aktualnie jest:19 gości online

Losowe zdjęcie