kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Dzisiaj w liturgiczne wspomnienie św. ojca Pio po każdej Mszy św. będzie możliwość ucałowania relikwii świętego.

Dziś z błogosławieństwa Arcybiskupa pod naszym kościołem kwestują wolontariusze na Pomnik Anioła Pokoju.

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.

W sobotę święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Przypominamy, że w naszej kaplicy znajduje się Figura Wielkiego Świętego Patrona przywieziona z Gargano.

W sobotę o godz. 8.30 wyjeżdżamy na Archidiecezjalną Pielgrzymkę Róż do Kalwarii Pacławskiej.

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z ul. Przemyskiej z bl.21 i bl. 23. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z ul. z bl 13 i 19.

W naszej Parafii do 5 października trwa Zbiórka Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego. Dochód przeznaczony ze sprzedaży
elektrośmieci zostanie przeznaczony na zakup inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej oraz na budowę szkoły na sawannie w
Kenii. 

Policja po raz kolejny przestrzega przed oszustami telefonującymi do osób samotnych i starszych próbując wyłudzić pieniądze podszywając się za przyjaciela naszego krewnego w potrzebie czy funkcjonariuszy Policji. Pod żadnym pozorem nie można przekazywać pieniędzy, ani udzielać szczegółowych informacji dotyczących naszych danych personalnych przez telefon. O wszystkich przypadkach należy bezwzględnie poinformować policję.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jarosławiu w imieniu organizatorów Święta Biegowego w dniu 30.09, uprzejmie informuje, że zostaną wyłączone z ruchu poszczególne odcinki dróg. Będą wyznaczone objazdy i w związku z tym prosimy się o zapoznanie z tymczasową organizacją ruchu. Szczegóły na plakatach.

W dzisiejszej gazetce informacja o planowanych feriach zimowych.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 5

Wczoraj 103

Tydzień 108

Miesiąc 2273

Wszystkie 217607

Aktualnie jest:47 gości online

Losowe zdjęcie