kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Dzisiejsza niedziela to w kościele w Polsce Uroczystość NMP Częstochowskiej. W dzisiejszej gazetce dodatek : Jasnogórskie Śluby Narodu.

W poniedziałek liturgiczne wspomnienie św. Moniki, we wtorek św. Augustyna, a w środę wsp. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.30.

Można jeszcze zapisywać się na pieszą pielgrzymkę do Jodłówki. Zapisy w księgarni św. Maksymiliana.

Zachęcamy do udziału w pielgrzymce, która rozpocznie się w sobotę 1. września o godz. 7.00 w naszym kościele.

Najbliższa sobota będzie pierwszą sobotą miesiąca. Z racji pielgrzymki do Jodłówki nie będzie osobnego nabożeństwa fatimskiego w kościele. Różaniec odmówimy w drodze.

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z oś. Prośbów z bl. 12 kl. 1 i 2. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z z bl. 11.

Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o 9.30.

Decyzją Księdza Arcybiskupa z naszej parafii został przeniesiony do parafii św. Brata Alberta w Przemyślu ks. Sławomir Jakubowski. Bardzo dziękujemy ks. Sławkowi za posługę w naszej parafii i życzymy wielu łask Bożych. Równocześnie witamy w naszej wspólnocie ks. Bartosza Rakoczego, który przychodzi do nas z katedry Przemyskiej i życzymy błogosławieństwa Bożego w posłudze duszpasterskiej w naszej parafii.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 6

Wczoraj 103

Tydzień 109

Miesiąc 2274

Wszystkie 217608

Aktualnie jest:31 gości online

Losowe zdjęcie