kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o 9.30. O godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka i Różaniec.

Jutro święto Przemienienia Pańskiego.

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

W czwartek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy.

W piątek święto św. Wawrzyńca.

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z oś. Prośbów z bl. 10 kl.1 i 2. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z z bl. 9.

Za tydzień 2. niedziela miesiąca – taca przeznaczona będzie na modernizację naszego kościoła. Czekamy na nowy obraz ze złotą ramą do ołtarza głównego. Mamy nadzieję, że na Święto Matki Bożej Zielnej - 15 sierpnia prezbiterium będzie miało nowy wystrój.

Rozpoczęły się zapisy na pieszą pielgrzymkę z naszej parafii do Sanktuarium MB w Jodłówce, która odbędzie się 1 września. Ze względu na bezpieczeństwo na drodze i rygorystyczne przepisy o Ruchu Drogowym pielgrzymi są podzieleni na 6 grup z poszczególnych parafii, które będą poruszać się w odpowiednich odstępach. Stąd konieczne są wcześniejsze zapisy i specjalne oznakowanie. Każdy zarejestrowany pielgrzym będzie ubezpieczony, dlatego przy zapisie potrzebna jest data urodzenia. Dotyczy to również tych osób, które chciałyby dołączyć się do pielgrzymki po drodze. Obowiązkowe zapisy są w godzinach od 9.00 do 17.00 w księgarni. Mamy już znaczki i bilety. Cena wpisowego dla wszystkich (w tym znaczek grupy i ubezpieczenie) podobnie jak rok temu wynosi 6 zł, natomiast ci, którzy chcą powrócić z Jodłówki do Jarosławia autobusem muszą dodatkowo wykupić bilet autobusowy w cenie 10 zł. Dla tych, którzy nie mogą iść pieszo, a chcieliby dojechać do Sanktuarium i powrócić autokarem będzie specjalny autobus w sobotę z dworca PKS o godz. 12.00. Cena biletu w obydwie strony również wynosi 10 zł plus znaczek pielgrzymkowy w cenie 6 zł. Zapraszamy. Nasza grupa będzie nosiła imię św. Jana Pawła II i będzie miała nowe znaczki pielgrzymkowe w kolorze żółtym z akcentem biało-czerwonym. Wszyscy pielgrzymi muszą być zapisani i oznakowani. Wyruszymy z placu przed kościołem 1 września o godz. 7.05. Zachęcamy do zapisywania się.

W ostatnim tygodniu sierpnia w naszej parafii odbędą się nauki przedmałżeńskie. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej.

W księgarni do odebrania korespondencja dla wszystkich należących do DPP.

Trwają zapisy do klasy IV i VII Szkoły Podstawowej nr 1 im. św Królowej Jadwigi w Jarosławiu na rok szkolny 2018/2019.

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy mieszkańców Jarosławia, że 2 sierpnia 2018 odszedł do wieczności nasz rodak, ks. Jerzy Kędzierski. EKSPORTA: niedziela, 5 sierpnia 2018 r. o godz. 18.00 w Parafii pw. Narodzenia NMP w Bolestraszycach. POGRZEB: poniedziałek, 6 sierpnia 2018 r. o godz. 10.00 w w Parafii pw. Narodzenia NMP w Bolestraszycach. Pochówek, zgodnie z wolą Zmarłego odbędzie się na cmentarzu komunalnym w Jarosławiu. Bezpośrednio po Mszy świętej pogrzebowej nastąpi wyjazd kolumny pogrzebowej do Jarosławia, gdzie o godz. 13.00 planowane jest wyjście z kaplicy cmentarnej i złożenie ciała śp. ks. Jerzego do grobu. Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 115

Wczoraj 214

Tydzień 115

Miesiąc 4004

Wszystkie 222624

Aktualnie jest:59 gości online

Losowe zdjęcie