kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Dzisiaj po każdej Mszy świętej błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Ofiary składane na parkingu przy tej okazji są przeznaczone jak co roku, na zakup środków transportu dla misjonarzy.

Dzisiaj po Koronce do Bożego Miłosierdzia odbędzie się spotkanie Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio z opiekunem polskich grup Ojcem Romanem.

W poniedziałek święto św. Brygidy Szwedzkiej, patronki Europy.

W środę święto św. Jakuba Apostoła. Jest to także dzień imienin ks. Proboszcza Krzysztofa Szczygielskiego oraz ks. wikariusza Krzysztofa Józefczyka. Obydwu solenizantom życzymy wielu łask Bożych oraz światła Ducha Świętego w posłudze kapłańskiej w naszej parafii.

W środę także nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

We czwartek wspominamy świętych Joachima i Annę, rodziców NMP. W tym dniu modlimy się w sposób szczególny za rodziców i ludzi starszych.

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z os. Prośbów z bl. 8 kl.1 i 2. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z z bl. 2.

Za tydzień kazania będzie głosił ks. Sylwester Kubik z Sanktuarium św. Antoniego w Częstochowie. Po Mszy św. będzie można kupić tomiki wierszy,a tym samym wesprzeć trwające remonty w tamtejszym Sanktuarium.

Burmistrz Miasta Jarosławia zachęca do zgłaszania pomysłów na inwestycje lub działania kulturalne, społeczne czy sportowe na terenie Jarosławia. W tym roku na powyższy inicjatywy obywatelskie przeznaczone są środki w wysokości miliona złotych. Inicjatywy można zgłaszać do końca lipca. Szczegóły na stronie internetowej miasta w zakładce „Budżet Obywatelski”.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 119

Wczoraj 214

Tydzień 119

Miesiąc 4008

Wszystkie 222628

Aktualnie jest:18 gości online

Losowe zdjęcie