kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Naszą modlitwą i ofiarą wspieramy prace modernizacyjne w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Dziękujemy osobom, które zaangażowały się w przygotowanie ołtarzy na zakończenie Oktawy Bożego Ciała oraz wszystkim którzy uczestniczyli w oktawie, dzieciom i ich rodzicom, mężczyznom niosącym baldachim. Niech dobry Bóg obdarza wszystkich potrzebnymi łaskami.

W tym tygodniu obchodzimy liturgiczne wspomnienia: w poniedziałek św. Barnaby, apostoła, we wtorek błogosławionych męczenników II wojny światowej, we środę św. Antoniego z Padwy, we czwartek bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika, w piątek bł. Jolanty.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Stowarzyszenia Rodzin i Akcji Katolickiej.

W najbliższy wtorek (12.06) po Mszy świętej wieczornej o godz. 18.45 w sali Św. Jana Pawła II nad kawiarenką odbędzie się spotkanie informacyjno - organizacyjne, na które zapraszamy wszystkich uczestników pielgrzymko - wycieczki do PRAGI, WIEDNIA, BUDAPESZTU!

We środę o 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem czerwcowym będzie transmitowana przez Radio Fara. Taca przeznaczona będzie na potrzeby tej rozgłośni.

W niedzielę 17 czerwca na Mszy św. o godz. 12.15 Jubileusz 25 –lecie kapłaństwa ks. Janusza Marszałka. Kazanie wygłosi wieloletni proboszcz naszej parafii ks. Prałat Marian Rajchel. Ksiądz Jubilat udzieli specjalnego błogosławieństwa.

Za tydzień również w naszej Parafii Piknik. Czekamy na całe rodziny. Przygotowaliśmy tysiące atrakcji dla dzieci.

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z oś. Kopernika z bl. 7 kl. 1,2,3. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z bl. 6.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 5

Wczoraj 103

Tydzień 108

Miesiąc 2273

Wszystkie 217607

Aktualnie jest:53 gości online

Losowe zdjęcie