kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Św. o 9.30. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na wsparcie Parafii Ks. Adama z Kazachstanu. Zebrano 3.351,12 zł.

Za tydzień 2-ga niedziela miesiąca – ofiarą na tacę wesprzemy modernizacje naszej świątyni.

Trwa oktawa uroczystości Bożego Ciała. Procesja eucharystyczna wokół kościoła codziennie w ramach nabożeństwa czerwcowego o godz. 17.30, dzisiaj natomiast o godz. 15.00. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia dzwonkami. Zachęcamy wszystkich do udziału zarówno w oktawie jak i przez cały miesiąc w nabożeństwach czerwcowych.

We czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała i procesja do czterech ołtarzy, po której będzie poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.

W piątek (8.06.) uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to także Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. W tym dniu nie obowiązuje post.

W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z oś. Kopernika z bl.6 kl.1,2,3. Za sprzątanie dziękujemy rodzicom i młodzieży bierzmowanej.

Burmistrz Miasta Jarosławia zaprasza w sobotę, 9 czerwca od godz. 17.30 do udziału w uroczystych obchodach Dnia Patrona Miasta. W programie m.in. odsłonięcie muralu poświęconego Patronowi Miasta błog. Michałowi Czartoryskiemu, nadanie Honorowego Obywatelstwa Miasta Jarosławia oraz koncert zespołu Siewcy Lednicy. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej miasta.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 115

Wczoraj 214

Tydzień 115

Miesiąc 4004

Wszystkie 222624

Aktualnie jest:59 gości online

Losowe zdjęcie