kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Dzisiaj w uroczystość Zesłania Ducha Świętego można zyskać odpust zupełny za pobożne, publiczne odmówienie lub odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź” .

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na modernizację naszego kościoła – taca z ostatniej niedzieli i wpłaty bankowe to łącznie 18.182,35 zł.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na parafie szczególnie potrzebujące pomocy.

Jutro święto NMP Matki Kościoła. Dodatkowa Msza św. o godz. 9.30

Przypominamy, że nabożeństwa majowe są codziennie o godz. 17.30, natomiast w niedziele
o godz. 15.00.

W poniedziałek spotkanie Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym o godz. 16.30 w kaplicy na plebanii.

We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem majowym o 17.30.

W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie przedstawicieli wspólnot w sprawie pikniku.

We czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do życia kapłańskiego.

W piątek, po Mszy św. wieczornej pilne spotkanie dla rodziców młodzieży, która 2 czerwca przyjmie Sakrament Bierzmowania.

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z oś. Kopernika bl. 5 kl. 4 i 5. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z kl. 1,2,3.

Za tydzień uroczystość Trójcy Przenajświętszej, która kończy okres Komunii Św. wielkanocnej.

Za tydzień w naszej Parafii będziemy gościć ks. Adama Borutę - Misjonarza z Kazachstanu, który będzie głosił u nas kazania, wesprzyjmy jego posługę dobrowolną ofiarą.

Za tydzień w naszej Parafii Królowej Polski w Jarosławiu Piknik Rodziny – Parafialny Dzień Dziecka i Matki i oczywiście Piknik Patriotyczny. Moi Kochani - przyjdźmy w ten dzień na to parafialne święto. Czekamy na całe rodziny. Przygotowaliśmy tysiące atrakcji dla dzieci. Bardzo prosimy Żywy Różaniec jak i wszystkich innych o placek na nasze parafialne święto.

Jest możliwość składania wniosków na wymianę kotłów centralnego ogrzewania z dofinansowaniem 85% kosztów, w ramach projektu „Ekologiczne Miasto Jarosław”. Nabór uzupełniający trwa do 15 czerwca.

Szczegóły na stronie internetowej miasta.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 9

Wczoraj 103

Tydzień 112

Miesiąc 2277

Wszystkie 217611

Aktualnie jest:27 gości online

Losowe zdjęcie