kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Dzisiejsza niedziela to uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Dzisiaj z racji drugiej niedzieli miesiąca taca przeznaczona jest na prace modernizacyjne w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Dzisiaj w Archidiecezji święcenia diakonatu, a w przyszłą sobotę święcenia kapłańskie. W dniach nowenny przed Zesłaniem Ducha Św. módlmy się za tych, którzy będą przyjmować święcenia, by jak najlepiej przygotowali się do kapłańskiej posługi.

Przypominamy, że nabożeństwa majowe są codziennie o godz. 17.30, natomiast w niedziele o godz. 15.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach. 

Trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, która połączona jest z nabożeństwami majowymi.

W środę spotkanie Bractwa Szkaplerznego w kaplicy, po Koronce do Bożego Miłosierdzia. Również w środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem majowym o 17.30. 

We środę także święto św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski.

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z oś. Kopernika bl. 5 kl. 1,2,3. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z bl. 4 kl. 4 i 5.

Za tydzień uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres Wielkanocny. 

Zarząd Koła Terenowego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Jarosławiu i Zarząd Stowarzyszenia Diabetycy Powiatu Jarosławskiego wraz z Proboszczem Parafii Bożego Ciała przy Kolegiacie w Jarosławiu zapraszają wszystkich diabetyków, ich rodziny i przyjaciół do wspólnej modlitwy na VII Pielgrzymce Diabetyków z Podkarpacia do Matki Bożej Królowej Śnieżnej Królowej Rodzin w Jarosławskiej Kolegiacie, która odbędzie się dnia 12.05.2018 (sobota) Początek o godz. 10.00 Plac Ks. Piotra Skargi 2. Msza Święta o godz. 11.30.

Mamy jeszcze 15 wolnych miejsc na pielgrzymkę do PRAGI, WIEDNIA, BUDAPESZTU. Szczegóły na stronie internetowej i w księgarni.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 5

Wczoraj 103

Tydzień 108

Miesiąc 2273

Wszystkie 217607

Aktualnie jest:61 gości online

Losowe zdjęcie