kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Dzisiejsza niedziela Dobrego Pasterza to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczyna ona także Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.

Dzisiaj po Mszach świętych zbiórka do puszek na Pomnik Pamięci Narodowej przy parafii Chrystusa Króla w Jarosławiu.  

Dzisiaj także drugi dzień akcji „Jarosławskie Pola Nadziei”. Wolontariusze przed kościołami zbierają datki na rzecz Hospicjum w Jarosławiu nad Sanem, rozdając ofiarodawcom żonkile.   

W poniedziałek Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Patrona Polski.

We środę święto św. Marka, ewangelisty., W tym dniu  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Nowennie spotkanie rodziców dzieci z Pierwszej Rocznicy.

Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Jarosławiu zaprasza uczniów klas 3 gimnazjum, ich rodziców na DZIEŃ OTWARTY w piątek 27 kwietnia od godz. 15 do 18. plac ks. Piotra Skargi 1 – budynek Gimnazjum nr 3. Szczegółowy program znajduje się na stronie www.katolik-jaroslaw.pl

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z oś. Kopernika bl. 3 kl. 4 i 5 Za sprzątanie dziękujemy parafianom z kl. 1,2,3.

Natomiast Rodziców Dzieci Komunijnych zapraszamy w piątek po wieczornej Mszy św. 

Za tydzień w naszej parafii na Mszy św. o godz. 11.00 uroczystość I Komunii Świętej. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin w sobotę od godz. 16.00.

W tym tygodniu ostatnia możliwość rozliczenia PIT i przekazania 1 % dla naszej Parafii. Zapraszamy wszystkich emerytów i rencistów do kawiarenki w poniedziałek i czwartek od godz. 16.30.

Na koniec jeszcze dwa zaproszenia na pielgrzymowanie w czasie wakacji. Szczegóły na stronie internetowej i w gazetce.  Zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Proboszczem albo ks. Pawłem. 

 

 

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 0

Wczoraj 85

Tydzień 262

Miesiąc 4126

Wszystkie 214497

Aktualnie jest:29 gości online

Losowe zdjęcie