kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Przypominamy, że za pobożne odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego w kościele lub kaplicy można codziennie zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Chorzy mogą zyskać odpust poza kościołem. Dziś o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.Dzisiaj także rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Z tej racji po Mszach świętych zbiórka do puszek na Caritas.

Dziś zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. O godz. 9.30.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na prace modernizacyjne w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.

W poniedziałek uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to jednocześnie Dzień Świętości Życia. Modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci. Z okazji Narodowego Dnia Życia zapraszamy do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. To codzienna, krótka modlitwa przez okres 9 miesięcy w obronie dziecka zagrożonego aborcją. Deklaracje Duchowej Adopcji można zabrać z koszyka przy wejściu do kościoła.

Na wieczorną Mszę św. zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii św.

We wtorek (10 IV) pod przewodnictwem Abpa Adama Szala odbędą się uroczystości Katyńsko-Smoleńskie w kościele Chrystusa Króla w Jarosławiu i pod Pomnikiem Katyńskim z udziałem Kompanii Honorowej Wojska, Policji i salwą honorową. Serdecznie więc zapraszamy we wtorek 10 kwietnia na Mszę św. do kościoła Chrystusa Króla o godz. 11.00. Uroczystości będą miały charakter religijny i patriotyczny. Zapraszamy kombatantów, poczty sztandarowe wszystkich szkół, organizacji społecz nych i instytucji, a zwłaszcza rodziny katyńczyków i poległych w katastrofie smoleńskiej.

We wtorek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na film: "Jako w niebie, tak i w Komańczy". Przypominamy wszystkim, że trwa Rok 100 –lecia Niepodległości!!!

We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.30 będzie transmitowana przez diecezjalne radio Fara. Taca podczas nowenny na potrzeby tego Radia.

W piątek zapraszamy rodziców i dzieci przed Rocznicą I Komunii Świętej.

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z oś. Kopernika bl. 2 kl. 4 i Za sprzątanie dziękujemy parafianom z kl.1,2,3.

Wszystkich emerytów i rencistów, którzy jeszcze nie przekazali 1 % swojego podatku zapraszamy do kawiarenki w poniedziałek od godz. 16.30. Prosimy wziąć rozliczenie z roku 2017 i 2016.

Wspólnota Sióstr Benedyktynek z Jarosławia oraz Sióstr karmelitanek z Przemyśla składa serdeczne podziękowanie za złożoną ofiarę z 2 lutego 2018 r.

Pierwsza Komunia św. w naszej Parafii 29 kwietnia na Mszy św. o godz. 11.00, a Pierwsza Rocznica 6 maja, również o 11.00. Zapraszamy dzieci rocznicowe na Mszę św. wieczorna w najbliższy piątek.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 6

Wczoraj 103

Tydzień 109

Miesiąc 2274

Wszystkie 217608

Aktualnie jest:31 gości online

Losowe zdjęcie