kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Dzisiaj Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Msze święte jak w każdą niedzielę. Nie ma tylko Mszy św. o godz. 8.00. Codziennie o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i kolejny dzień nowenny przed świętem Miłosierdzia Bożego.

Dzisiaj można zyskać odpust zupełny za przyjęcie w pobożnym usposobieniu przez radio lub telewizję błogosławieństwa papieskiego „Urbi et Orbi”.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

Za tydzień, w 2. niedzielę miesiąca taca przeznaczona będzie na modernizację naszego kościoła.

Za tydzień zmiana tajemnic.

Rozpoczyna się tzw. Biały Tydzień – oktawa Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Pana Jezusa na cały tydzień, dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Jutro drugi dzień Świat – Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. jak w niedziele.

We środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.30.

W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek od 17.00. W piątek udamy się z posługą sakramentalną do chorych w domach. Spowiedź od 17.00.

W sobotę z racji pierwszej soboty nabożeństwo różańcowe o 17.30. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z oś. Kopernika bl. 2 kl. 1, 2 i 3.

Za sprzątanie dziękujemy parafianom z bl. 1 kl. 7 i 8.

Za tydzień, w Niedzielę Miłosierdzia od 15.00 do 16.00 Godzinę Miłosierdzia będziemy przeżywać razem z pielgrzymami jasnogórskimi. W tym dniu Zbiórka do puszek na Caritas.

Uczestnikom gorzkich żali składamy serdeczne Bóg zapłać, które przeznaczyliśmy na dekoracje Bożego Grobu i Ciemnicy oraz dla ubogich.
Wspólną inicjatywą Duszpasterzy, Burmistrza Miasta Jarosławia oraz Starosty Jarosławskiego będzie uroczysty Marsz Światła z relikwiami św. Jana Pawła II - na trasie Starostwo- Ratusz. Marsz odbędzie się w czwartek 5 kwietnia o godz. 20.00. Marsz Światła poprowadzą jarosławscy proboszczowie. Zbieramy się wszyscy przed klasztorem O. Franciszkanów w Jarosławiu i przynosimy ze sobą lampiony lub znicze, które będziemy mogli ułożyć na Rynku w postaci napisu JP II. Kończącym akcentem będzie zawierzenie Bożemu Miłosierdziu miasta i powiatu jarosławskiego. Wydaje się, że szczególną potrzebą naszego czasu jest modlitwa przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II w intencji Ojczyzny i o pokój na świecie. Wyrazem tej troski niech będzie nasza obecność w Marszu Światła 5 kwietnia o godz. 20.00.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 6

Wczoraj 103

Tydzień 109

Miesiąc 2274

Wszystkie 217608

Aktualnie jest:28 gości online

Losowe zdjęcie