kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Dzisiaj ostatni dzień Rekolekcji Wielkopostnych w naszej Parafii. Na każdej Mszy św. nauka rekolekcyjna. Dziękujemy ks. Ryszardowi Halwie za głoszone Słowo Boże.

Serdeczne Bóg zapłać kierujemy do życzliwych Ofiarodawców zatroskanych o piękno naszej świątyni. Ostatnia taca i przelewy bankowe na modernizację to łącznie 20.736,70 zł.

Dzisiaj o godz. 17.00 nabożeństwo Gorzkich Żali z błogosławieństwem na zakończenie rekolekcji.

W poniedziałek (19.03.) Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Dodatkowa Msza św. o godz. 9.30. Pozostałe Msze jak w dzień powszedni. Na Mszy św. o godz. 18.00 będzie zawierzenie rodzin św. Józefowi i rozdanie różańców. W sposób szczególny zapraszamy na tę Mszę św. rodziców dzieci komunijnych i kandydatów do bierzmowania.

Uroczystość św. Józefa to dzień szczególnej modlitwy za ojców. Jest to także dzień imienin ks. abpa Józefa Michalika oraz papieża seniora Benedykta XVI.

Wszystkich Solenizantów polecajmy w naszej modlitwie.

W poniedziałek także spotkanie Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym o godz. 16.30 w kaplicy na plebanii.

W poniedziałek o godz. 16.00 w naszym kinie bardzo ciekawy film IGNACY LOYOLA. Bilety po 12 zł.

We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.30.

W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 8.00, 16.00, 17.30 i 20.00. Serdecznie zapraszamy. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z os. Kopernika bl. 1 kl. 5 i 6. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z kl. 3 i 4.

Najbliższa niedziela jest Niedzielą Męki Pańskiej czyli Niedzielą Palmową. Obrzęd poświęcenia palm na każdej Mszy św.

Zgodnie z polską tradycją od dzisiejszej niedzieli zasłania się krzyże w kościele. Pozostają one zasłonięte aż do liturgii Wielkiego Piątku.

W najbliższy piątek rozpocznie się w Radymnie Archidiecezjalne Spotkanie Młodych, które potrwa do Niedzieli Palmowej. W naszych modlitwach pamiętajmy o młodych biorących udział w tym spotkaniu, także z naszej Parafii.

Można nabywać rozprowadzane przez Caritas baranki wielkanocne i paschaliki. Są one do nabycia w zakrystii, księgarni Maksymiliana oraz u ministrantów przed kościołem po Mszach świętych.

W gazetce zapraszanie do wzięcia udziału w turystycznej Drodze Krzyżowej na Smerek.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu informuje, że ruszył nabór na rok szkolny 2018/2019 dla klas szkoły podstawowej.

Burmistrz miasta Waldemar Paluch zaprasza mieszkańców na kolejne z cyklu wiosennych spotkań we wszystkich dzielnicach. Pozostały jeszcze dwa terminy: jutro o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej nr 1 (dzielnica 2) oraz we wtorek w Szkole Podstawowej nr 11- budynek dawnego ZSO im. Książąt Czartoryskich (dzielnica 6). Po każdym spotkaniu o godz. 19.30 odbywa się spotkanie informacyjne ws. Możliwości pozyskania dofinansowania na wymianę pieców. Burmistrz zachęca również do udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych skierowanych do osób powyżej 50 roku życia. Zapisać się można telefonicznie lub osobiście w Urzędzie Miasta. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej urzędu oraz na plakatach.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 119

Wczoraj 214

Tydzień 119

Miesiąc 4008

Wszystkie 222628

Aktualnie jest:19 gości online

Losowe zdjęcie