kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Składamy serdeczne Bóg zapłać! za modlitwy i ofiary przeznaczone na remont naszej świątyni. Ostatnia taca i wpłaty bankowe to 21.039,27 zł.

Dziś, po Mszy św. o godz. 16.00 w naszym Kościele uroczysty koncert kolęd w wykonaniu Chóru i Orkiestry Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu.

Wczoraj zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską w naszej parafii. Jeszcze jutro odwiedzimy parafian na oś. Kopernika w bloku 10 kl. 2 i 3, oraz te rodziny, które nie mogły przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie, a chciałyby to uczynić. Osoby zainteresowane mogą dziś zapisywać się
w zakrystii. Wyrażamy naszą wdzięczność za waszą otwartość, wspólną modlitwę oraz za złożone ofiary. Bóg zapłać.

We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

We czwartek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z ul. Wilsona. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z ul. Paderewskiego.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieciaczki w wieku od 5 do 7 lat wraz z opiekunami na Bal karnawałowy, który odbędzie się w sobotę 27 stycznia w godzinach od 14 do 16 w Szkole Podstawowej nr 1 w Jarosławiu. Przewidujemy moc atrakcji i wspaniałej zabawy! Wystarczy zabrać kogoś do towarzystwa i dobry humor, a my gwarantujemy całą resztę!. Zapraszamy każdego bez względu na miejsce zamieszkania!!! W czasie balu będziemy zbierać pieniążki dla chorych na trąd.

Za tydzień Światowy Dzień Trędowatych. To, że w dzisiejszym świecie tysiące ludzi ciągle jest pozbawionych środków do życia, że brakuje im chleba, wody, że są skazani na głód, bezdomność, że zapadają na tę straszną, okrutna chorobę trądu nie da się wytłumaczyć. Piękny przykładem angażowania się na rzecz chorych na trąd zostawił nam wszystkim dziennikarz, reporter- Raoul Follereau . Wszyscy, którzy chcieliby jego Fundację mogą to dokonać wkładając swoją ofiarę do skarbonki przy figurce św. Ojcu Pio w naszej kaplicy.

Zapraszamy na rodzinne zimowisko w Zakopanem. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisy w księgarni i kawiarence. Spotkanie przed wyjazdem w poniedziałek godz. 15.00 w kaplicy.
Zapraszamy dzieci na Ferie z Lawendą w drugi tydzień ferii tj. od 5 do 9 lutego 2018. w godzinach od 10.00 do 16.00. Zapisy u pani Kasi pod tel. 791990500.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 43

Wczoraj 95

Tydzień 271

Miesiąc 1506

Wszystkie 205989

Aktualnie jest:15 gości online

Losowe zdjęcie