kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Bogu niech będą dzięki za święty czas Misji Parafialnych. Jakże nie dziękować Miłosiernemu Bogu za to wszystko czym nas obdarował. Niech Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy na plebanii przez cały ten tydzień będzie przede wszystkim dziękczynieniem.

Dzisiaj ofiarą na tacę wspieramy modernizację naszego kościoła. Składamy serdeczne Bóg zapłać.

Dzisiaj także dzień solidarności z Kościołem na Wschodzie. Po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc temu Kościołowi.

Dzisiaj w naszej parafii rozpoczyna się katecheza przedmałżeńska. Początek na Mszy św. o godz. 9.30. Od poniedziałku do soboty katechezy będą codziennie po Mszy św. wieczornej, czyli ok. godz. 19.00.

Trwa Adwent. Roraty od jutra rano o 6.15. Zapraszamy do uczestnictwa wszystkich, a zwłaszcza dzieci z lampionami. Msza św. o 7.00 bez zmian
w kaplicy.

We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

We środę liturgiczne wspomnienie św. Łucji, a we czwartek św. Jana od Krzyża.
Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 11.00 prosimy parafian z ul. Reymonta bl. 7. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z bl. 2.

Można już nabywać świece na stół wigilijny, rozprowadzane jak co roku przez Caritas. Cena to 5 zł. Można oczywiście złożyć większą ofiarę, która jest wsparciem dzieci z biednych rodzin. Świece są do nabycia w zakrystii i w księgarni Maksymiliana.

Od najbliższego czwartku wprowadzamy dyżur w konfesjonale w Kaplicy Pojednania w godz. od 17.00 do 18.00.

Bardzo prosimy Wolontariuszy żeby zgłaszali się po opłatki zarówno do księgarni jak i do kawiarenki i odwiedzali naszych Parafian. Bóg zapłać za każdą formę zaangażowania się w życie naszej Wspólnoty Parafialnej

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 16

Wczoraj 141

Tydzień 577

Miesiąc 2133

Wszystkie 199616

Aktualnie jest:24 gości online

Losowe zdjęcie