kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

W Imię Boże rozpoczynamy w naszej parafii Misje Święte, czas nawrócenia i pogłębienia swojej wiary. Witamy naszych Misjonarzy: ks. Marka Wasąga i ks. Macieja Skrzypskiego. Od poniedziałku nauki misyjne dla wszystkich będą na Mszach Świętych o 9.30 i 18.00. Jutro na wieczorną Mszę św. przynieśmy świece. Zakończenie rekolekcji w sobotę Mszą Świętą o godz. 15.00. Spotkanie wszystkich dzieci jutro o godz. 17.00, natomiast młodzież ma swoje spotkanie w piątek.


Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na spotkanie z Panem w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Msze święte roratnie będą w pierwszym tygodniu Adwentu o godz. 18.00 ze względu na Misje Parafialne. W kolejnych tygodniach, jak co roku, rano o 6.15.


Prosimy naszych woluntariuszy aby zgłaszali się do księgarni po opłatki i powoli rozpoczęli roznosić je po poszczególnych rejonach parafii. Ofiary przynosimy do księgarni lub kawiarenki. Bóg zapłać wszystkim, którzy ofiarnie wspierają parafię w różnych przedsięwzięciach.


Składamy serdeczne Bóg zapłać za gest miłosierdzia okazany Ludziom Ubogim. W ostatnią niedzielę do puszek zebrano 2. 483,56 zł.


Rozpoczyna się także nowy rok duszpasterski pod hasłem: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”.


Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.


W piątek (8.12.) Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. będą o 6.30, 8.00, 9.30. 11.00, 16.00 i 18.00. Ze względu na uroczystość w piątek nie obowiązuje post. O 12.00 Godzina Łaski. Na mszy św. o godz. 16.00 dzieci z kl. 2 otrzymają medaliki


Za tydzień 2. niedziela miesiąca - taca przeznaczona będzie na modernizację naszego kościoła. Ostatnia inwestycja objęła wymianę wewnętrznych drzwi. Ponadto trwa modernizacja zakrystii


Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 11.00 prosimy parafian z ul. Reymonta bl. 2 . Za sprzątanie dziękujemy parafianom z ul. Zielińskiego bl. 9.


Za tydzień niedziela solidarności z Kościołami na Wschodzie. Z tej racji zbiórka do puszek na pomoc tym Kościołom.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 17

Wczoraj 141

Tydzień 578

Miesiąc 2134

Wszystkie 199617

Aktualnie jest:19 gości online

Losowe zdjęcie